A mandaty dalej się trafiają...

2023-03-08 18:15
Redakcja
2023-03-08 18:15

Mimo wprowadzenia od 27 stycznia na ul. Sadowej zakazu zatrzymywania się na całej jej długości wciąż trafiają się osoby, które ten przepis łamią. Mamy najnowsze dane na temat wystawionych mandatów.

O zmianie organizacji ruchu w tym miejscu pisaliśmy TUTAJ. Wprowadzone nowe oznakowanie przyniosło zamierzony efekt, zdarzają się jednak jeszcze kierowcy, którzy te przepisy łamią. Jak nam przekazał Arkadiusz Radawiec, komendant Straży Miejskiej w Goleniowie, w lutym strażnicy ujawnili tam 7 wykroczeń i tyle samo mandatów otrzymali kierowcy parkujący na tej ulicy.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Paweł

odpowiedz
09.03.2023 01:04

Panie Radawiec, dlaczego strażnicy nie ujawniają, choć widzą, wykroczeń na ulicy Szkolnej w postaci blokowania przystanku autobusowego i następującego po nim zakazu postoju? Sam ujawniłem w jeden dzień 50 takich wykroczeń. Jak nie chcą karać bo pewnie znajomi tam stoją, to chociaż kampania informacyjna pt "Masz nieudolne dziecko, które nie potrafi dojść na parking? Zapisz je do szkoły przy basenie!"

Patryk

09.03.2023 01:04

Moje dziecko chodzi do szkoły przy basenie jeżeli coś masz do takich dzieci to chętnie tobie wytłumaczę że te dzieci są mądrzejsze od wielu dorosłych A Ty zastanów się jak formulujesz swoje wypowiedzi bo w Internecie nikt nie jest anonimowy