A jednak wystartują

2024-03-11 5:47
Sylwester Wasiak
2024-03-11 5:47

Przedstawiciele Goleniowskiego Kolektywu, mimo iż nie zarejestrowali komitetu wyborczego, to jednak wystartują w wyborach do Rady Miejskiej w Goleniowie.

Foto: Goleniowski Kolektyw

- W ostatnim czasie Krzysztof Sypień wraz ze swoją ekipą występującą pod nazwą KWW Krzysztofa Sypienia Projekt Gmina wyciągnęli do nas pomocną dłoń i zaprosili na swoje listy wyborcze. Ten miły gest odbieramy jako uznanie naszej społecznej działalności za ważną, ale przede wszystkim jest on wyrazem tego, że Krzysztof o działalności samorządowej myśli tak samo, jak my. Ważne jest dobro wspólne i współpraca na rzecz poprawy jakości życia wszystkich mieszkańców. Spośród kandydatów na fotel burmistrza, będziemy wspierać Krzysztofa, gdyż chcemy zmian, a spośród zaprezentowanych osób, Krzysztof jest najrozsądniejszym kandydatem i uważamy, że jako burmistrz będzie dobrym gospodarzem, gwarantującym nowe, lepsze zarządzanie gminą – poinformowali panowie Marek Szymański, Piotr Zajko, Arek Prunesti i Marek Kościółek.

W ramach ustaleń Goleniowski Kolektyw w wyborach reprezentować będą Marek Szymański, Marek Kościółek i Arkadiusz Prunesti. Z udziału w wyborach zrezygnował kojarzony z tym środowiskiem Piotr Zajko z uwagi na pracę zawodową oraz sprawy osobiste, jednak nadal będzie wspierał projekt.

Wspomniana trójka znajdzie się na miejscach nr 5 na każdej z list zgłoszonych w okręgach przez KWW Krzysztofa Sypienia Projekt Gmina tj. A. Prunesti (okręg nr 1), M. Kościółek (okręg nr 2) i M. Szymański (okręg nr 3).

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!