25-latka z Gryfic z pasji tworzy szmaciane maskotki

2020-12-18 14:05
Redakcja
2020-12-18 14:05

Swoją pasję można przekuć w sposób na życie. Udowadnia to, 25-letnia Natalia z Gryfic, która szyje szmaciane maskotki.

ZDJĘCIE 1 z 4

Natalia Guga z Gryfic ma niezwykłe hobby. 25-latka szyje szmaciane maskotki.

- Zaczęło się w marcu. Kiedy wybuchła pandemia, zachęcano nas, aby zostawać w domu. Pomyślałam, że to dobry czas, aby rozwijać swoje pasje. Moją było szycie. Pierwszego własnoręcznego misia uszyłam dla mojej bratanicy. Bardzo się spodobał, więc pomyślałam, dlaczego by nie spróbować pójść w tym kierunku i szyć pluszowe misie – opowiada Natalia.

Początkowo gryficzanka szyła króliczki. Z czasem pojawiły się również sarenki. W przyszłości do tego grona dołączą także inne zwierzątka. Wszystkie szyte przez Natalię pluszaki mają swoją własną, niepowtarzalną historię, przez co zdobywają serca nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych. To sprawiło, że 25-latka postanowiła tworzyć zabawki na szerszą skalę. Tak też zrodził się pomysł na Szmaciane Wypchane.

- Moja strona internetowa działa od połowy listopada. Można na niej kupić zarówno maskotki, jak i elementy garderoby takie jak spódniczki, spodenki, szaliki czy opaski. Dzięki temu, że pluszaki są rozbierane, można im dowolnie zmieniać stylizację, co jest dodatkowym urozmaiceniem zabawy dziecka – mówi gryficzanka.

Szyte ręcznie przez Natalię pluszaki wykonane są ze 100-procentowej bawełny, a dzięki temu, że projektuje je gryficzanka, zabawki są niepowtarzalne i unikatowe.

Tworzone przez Natalię Szmaciane Wypchane maskotki mogą być idealnym prezentem dla dziecka lub przyszłych rodziców. Mogą także stanowić niebanalną dekorację dziecięcego pokoju. Każda z zakupionych zabawek jest zapakowana z ogromną starannością i kreatywnością, tak aby już od pierwszego spojrzenia cieszyła obdarowanego.

Szyte przez Natalię maskotki, a także inne elementy garderoby, można zakupić na stronie internetowej: www.szmacianewypchane.pl

Komentarze (9)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Marta

odpowiedz
18.12.2020 18:44

Polecam z całego serca. Super jakość :)

Waldek

odpowiedz
18.12.2020 17:45

Szacunek za super pomysł. Piękne i niespotykane. Brawo! Super promocja dla miasta. Gdzie można na "wczoraj" dokonać zakupu?

Zosia samosia

odpowiedz
19.12.2020 21:18

Bardzo śliczne:)

Ola

odpowiedz
22.12.2020 17:29

Widać komentarze po znajomości. Nikt tego badziewia nie kupi.

Beata

odpowiedz
18.12.2020 15:08

A to jest Drodzy Czytelnicy - przerost formy nad treścią. Strona ładna, ale za dużo tam napisałaś kobieto. Przez gadanie nie zarobisz, zredukuj to do ceny w pierwszym zdaniu i już. A co do "króliczków", mi się nie podobają, szczególnie za 70zł za sztukę. Na markę się pracuje, a nie od razu oczekuje kokosów. Ale jak wiadomo, o gustach się nie dyskutuje.

Nata

18.12.2020 15:08

I po co ten głupi komentarz. Zazdroscisz dziewczynie talentu? Nie podoba się to nie patrz. Każdy talent wyznacza swoją cenę i szacun dla osoby która kreatywnie spedza czas.

A.

18.12.2020 15:08

Nie masz racji. To piękne historyjki o maskotkach, widać dziewczyna ma talent nie tylko do szycia. Gratulacje dla niej. A że są drogie? Możliwe, ale to ręczna robota, a nie spod sztancy, Made in ... są przyjazne, z dobrych materiałów, można w razie czego dokupić do nich stroje, nie są jednorazowe. Kokosów na nich nie zrobi, jak sądzisz, ale dlaczego ma nie cenić swojej pracy? Spróbuj coś podobnego zrobić, a zobaczysz, na ile wycenisz swoją pracę.

A.

18.12.2020 15:08

A strona pięknie zrobiona, kolory pastelowe, tak jak maskotki; obsługa też prosta. Gratulacje.