147 ultra przejedzie przez Maszewo, Nowogard i Płoty (FOTO)

2020-05-10 8:42
Sylwester Wasiak
2020-05-10 8:42

Wczoraj odbył się objazd trasy 147 ultra Szczecin-Kołobrzeg. Za niespełna miesiąc jubileuszowa piąta edycja!

ZDJĘCIE 1 z 6

W objeździe technicznym udział wzięli Kamil Miskonis, Grzegorz Wieczorek, Sebastian Giejbo i Piotr Kaczor.
- Trasa jest sprawdzona i przejezdna. Z zimowej i błotnej przeobraziła się w piaskowe bezdroża pustyni !! 6 czerwca lekko nie będzie - informują organizatorzy.
Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa impreza odbędzie się pod szczególnym nadzorem i w mocno ograniczonej ilości liczebnej zawodników. Przypomnijmy, że w poprzednich edycjach startowało kilkadziesiąt osób, w tym roku będzie to zaledwie 15 śmiałków.
- Czeka nas pomiar temperatury zawodników w biurze zawodów, obowiązkowe będą maseczki, rękawice oraz płyny do dezynfekcji, zachowanie odległości, unikanie uścisków oraz przytuleń. Postaramy się oto, aby nikomu nic złego się nie stało. Wierzymy, że Razem Damy Radę !! – można przeczytać na profilu FB organizatorów.
147 Ultra Bike to impreza dla miłośników ekstremalnych przygód rowerowych. Start następuje w Szczecinie w sobotni wieczór, a na mecie trzeba zameldować się w ciągu 12 godzin w Kołobrzegu. Trasę pokonuje się w porze nocnej w przeważającej większości jadąc przez pola i lasy. Znacząca część jej odcinka przebiega przez powiaty goleniowski i gryficki. Punkty kontrolne znajdują się m.in. w Maszewie, Nowogardzie i Płotach.
Tegoroczny 147 Ultra Bike wystartuje 6 czerwca o godz. 21 z Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie . Finisz musi nastąpić do godz. 9 w niedzielę 7 czerwca przy Sanatorium San w Kołobrzegu.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Pioter

odpowiedz
10.05.2020 13:24

Fota z artykułu. Jechaliśmy dziś tamtędy. Piękne jelenie buszowały w rzepaku😁 Pozdrawiam dla uczestników Ultra z GRG.