Zwłoki znalezione na nadmorskim klifie. Kim był mężczyzna?

2021-08-16 22:40
Karol Szumny
2021-08-16 22:40

Wydział Kryminalny w Szczecinie wciąż próbuje ustalić personalia denata. Szczątki zostały znalezione w 2017 roku, jednak wciąż nie są znane dane mężczyzny.

Wydział Kryminalny KWP w Szczecinie prowadzi czynności identyfikacyjne związane z ustaleniem tożsamości osoby, której szczątki znaleziono w listopadzie 2017 roku w Rewalu. Specjaliści zrekonstruowali wizerunek mężczyzny. Teraz policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które go rozpoznają.

22 listopada 2017 roku, w Rewalu przy ul. Szczecińskiej, na klifie w zaroślach przy ścieżce z Rewala do Trzęsacza ujawniono szczątki ludzkie. Śledztwo nie wykazało udziału osób trzecich w zgonie. Z uwagi na rozkład ciała, pomimo zaangażowania funkcjonariuszy, nie ustalono tożsamości zmarłej osoby. W związku z tym policjanci i nadzorująca sprawę prokuratura skorzystali z umiejętności biegłych z zakresu antropologii sądowej, którzy przeprowadzili rekonstrukcję wizerunku na podstawie badań czaszki.

Policjanci proszą o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę pod nr telefonu 91 82 11 765 w godz. 7:30 – 15:30 lub drogą elektroniczna na adres e mail: policja@sc.policja.gov.pl


Tekst i zdjęcie: zaginieniprzedlaty.com

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!