Zmiana w terminarzu kursów nadmorskiej kolejki

2020-09-12 9:10
Redakcja
2020-09-12 9:10

Nadmorska Kolej Wąskotorowa informuje, że z uwagi na duże zainteresowanie przejazdami ze strony turystów, codzienne kursy pociągów zostają przedłużone do niedzieli, 20 września. Po tym terminie kolejka pojedzie jeszcze w ostatni weekend (piątek-sobota), tj. 25-26 września 2020 r.

Prognozy pogody zapowiadają wyjątkowo pogodny wrzesień, co wpływa bezpośrednio na zwiększony ruch turystyczny na wybrzeżu Bałtyku, w stosunku do analogicznego okresu w latach poprzednich.  Większe zainteresowanie wrześniowymi rezerwacjami spowodowane jest nie tylko słoneczną pogodą, ale również sytuacją pandemiczną, która w pewnym stopniu zmieniła przyzwyczajenia turystów, co do wyboru terminów swoich urlopów. W związku z tym, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom turystów, zapadła decyzja o przedłużeniu codziennych kursów nadmorskiej wąskotorówki o jeden tydzień, czyli do niedzieli, 20 września.

Będzie to jedna z ostatnich okazji, by wykorzystać nadmorską kolejkę i wrześniowe słońce do zorganizowania niezapomnianej wycieczki po atrakcjach gminy Rewal.  A kto nie zdąży do 20 września, będzie miał jeszcze szansę na przejażdżkę po wąskich torach w ostatni weekend września, bo potem wąskotorówka kursować będzie już tylko w trybie specjalnych kursów posezonowych.

Informacje o aktualnych kursach posezonowych oraz o możliwościach wyczarterowania pociągów Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej można uzyskać na stronie www.kolej.rewal.pl.

 

     

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!