Zgłoś rodzinę do SZLACHETNEJ PACZKI

2021-10-26 12:23
Redakcja
2021-10-26 12:23

- W Paczce chcemy docierać i spotkać się z najbardziej potrzebującymi, o których często wie tylko sąsiad, pani z kiosku  czy apteki. Chcesz to zrobić z nami? Możesz zgłosić rodzinę, którą znasz lub szukać takiej w swojej lokalnej społeczności - mówi Tomasz Aniuksztys lider Szlachetnej Paczki w Gryficach.

Oto co musisz zrobić:

  • Upewnij się, że wiesz jakich rodzin szukamy.
  • Pobierz zgodę wstępną ze strony https://moja.szlachetnapaczka.pl/zglaszam/witaj i wydrukuj. Jeśli zgłaszana rodzina nie podpisze tego dokumentu, wolontariusz nie będzie mógł się z nią skontaktować. Ten druk jest obowiązkowy w procesie zgłoszenia.
  • Spotkaj się z rodziną, którą chcesz zgłosić. Opowiedz jej o Paczce i o tym jak działa. Zadbaj o podpis rodziny na druku zgody wstępnej.
  • Uzupełnij druk zgody wstępnej o dodatkowe informacje o rodzinie.
  • Zrób skan lub zdjęcie wypełnionego i podpisanego druku zgody wstępnej.
  • Wypełnij formularz dostępny na stronie o swoje dane, dołącz skan wypełnionego druku zgody wstępnej oraz uzupełnij dane i informacje o rodzinie.
  • Oryginalny dokument zgody wstępnej prześlij pocztą na adres Stowarzyszenia WIOSNA lub przekaż wolontariuszom Szlachetnej Paczki

Pamiętaj, że jeśli rodzina nie podpisze druku zgody wstępnej, wolontariusz nie będzie mógł się z nią skontaktować.

… aż tyle i tylko tyle … aby pomóc ...i odmienić czyjeś życie.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

27.10.2021 15:47

S, na szacunek trzeba zapracować a nie domagać się szacunku! Jaja robicie z ludzi to macie to co macie!

27.10.2021 07:26

Okazuje się że gryfickie to kraina mlekiem i miodem słynąca, tu nie ma nędzy, biedy i potrzebujących. A jednak czasami po placu wałęsa się taka blondynka, nie pierwszej młodości i drugiej też nie, potargane włosy, smutna twarz, zgorzkniała, widać że cierpi. Ludzie miejcie serce, okażcie współczucie mi nazwisko jej wypadło z głowy. Pomóżcie jej na pewno jest tego warta.

27.10.2021 12:26

Do L,co to za ironia?proszę do szlachetnej paczki podchodzić z szacunkiem.