Zderzenie trzech samochodów. Jedna osoba przetransportowana do szpitala [FOTO]

2024-06-21 14:01
Karol Szumny
2024-06-21 14:01

Trzy samochody osobowe zderzyły się dziś przy ul. II Pułku Ułanów w Trzebiatowie. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

ZDJĘCIE 1 z 7

W piątek około godziny 11:45 przy ul. II Pułku Ułanów w Trzebiatowie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych: dwóch Toyot oraz Volkswagena.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w wyniku natężenia ruchu na tym odcinku drogi pojazd Toyota Corolla zatrzymał się w związku z brakiem możliwości kontynuacji jazdy. Za nim dojechał i zatrzymał się również Volkswagen – relacjonuje podkom. Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach.

- Natomiast Toyota Avensis, która dojeżdżała jako trzecia do poprzedzających pojazdów, z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn, nie zachowując należytej ostrożności, uderzyła w tył pojazdu Volkswagen, który następnie uderzył w tył poprzedzającej go Toyoty – informuje rzecznik.

W wyniku zderzenia poszkodowana została 56-letnia pasażerka Toyoty Avensis. Z urazem głowy została przetransportowana do szpitala. Wszyscy kierowcy biorący udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi. Na miejscu byli również strażacy, którzy udzielili pomocy pasażerom i zabezpieczyli rozlane płyny eksploatacyjne.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!