Zderzenie 4 pojazdów na wojewódzkiej „109”. Dwie osoby w szpitalu

2020-08-10 12:58
Katarzyna Adamiak
2020-08-10 12:58

Na DW nr 109 na wysokości miejscowości Brodniki doszło do kaskadowego zderzenia czterech pojazdów. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Policja wyznaczyła objazd.

Do zdarzenia, w którym uczestniczyły cztery samochody, doszło około godz. 10.30 na wojewódzkiej „109” między Płotami a Gryficami. W okolicy miejscowości Brodniki, jadąca od strony Płotów Scania zatrzymała się, aby przepuścić jadącą z naprzeciwka karetkę pogotowia. W tym momencie doszło do zderzenia pojazdów.

- Jadący również od strony Płotów kierujący Audi nie zachował odstępu za poprzedzającymi go pojazdami i uderzył w Renault, który z kolei uderzył w pojazd marki Suzuki, a ten siłą uderzenia, wjechał w tył naczepy Scania – przekazuje naszej redakcji podkom. Zbigniew Frąckiewicz rzecznik prasowy gryfickiej policji.

W wyniku zderzenia pojazdów dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala w celu przeprowadzenia diagnostyki medycznej. To pozwoli później zakwalifikować zdarzenie jako kolizje bądź wypadek.

Na czas działań służb, policja wyznaczyła objazd. Dla jadących z Gryfic poprzez Brodniki – Trzygłów. Natomiast dla jadących od strony Płotów przez Baszewice.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!