Zbliża się Dzień Dziecka! Oto, co przygotowano w powiecie gryfickim

2023-05-30 15:26
Karol Szumny
2023-05-30 15:26

Już w najbliższy czwartek, 1 czerwca, święto wszystkich dzieci. W powiecie gryfickim przygotowano wiele atrakcji. Większość z nich odbędzie się w najbliższy weekend.

W Gryficach odbędzie się VII Rajd Rowerowy. Zbiórka uczestników w sobotę, 3 czerwca, o godzinie 9:40. Następnie o godzinie 14:00 na Placu Zwycięstwa będzie miał miejsce piknik rekreacyjny. W czwartek, 1 czerwca, o godzinie 17:00 w Muzeum Galerii Brama odbędzie się wystawa twórczości dziecięcej.

W Trzebiatowie odbędzie się sportowy Dzień Dziecka. Wydarzenie zaplanowano na 11 czerwca (niedziela) na Stadionie Miejskim. W programie dmuchańce, strzelnica sportowa, żyroskop, kompleks boisk sportowych, rowerowe miasteczko i przejażdżki sprzętem wojskowym. Z kolei dzień wcześniej, 10 czerwca, będzie miał miejsce Dzień Dziecka z mundurem. Na Stadionie Miejskim w godzinach 12-18 odbędzie się pokaz sprzętu wojskowego, strażackiego, policyjnego, a także straży granicznej. Główną atrakcją będzie miasteczko strażackie.

W Płotach obchody Dnia Dziecka zaplanowano na 1 czerwca o godzinie 16:00 za halą sportową. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Płotach przygotowała bogaty program animacji i konkursów oraz atrakcji: dmuchane zamki, trampoliny, malowanie twarzy, warkoczyki, grill oraz słodki poczęstunek. Z kolei w sobotę, 3 czerwca, przy hali sportowej odbędzie się Dzień Dziecka z Polonią Płoty. Początek o godzinie 9:00. W programie m.in. dmuchańce, mecz rodzice vs dzieci, poczęstunek czy pokaz sprzętu strażackiego.

W Paprotnie w gminie Karnice w niedzielę, 4 czerwca, o godzinie 13:30 odbędzie się Dzień Dziecka. W programie gry i zabawy, ognisko, mecz piłki nożnej i wiele więcej.

W Brojcach w sobotę, 3 czerwca, odbędą się Gminno-powiatowe młodzieżowe zawody sportowo-pożarnicze. Początek wydarzenia o godzinie 13:00 na stadionie.

W Rewalu z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza wszystkie dzieci na przejażdżki po wąskich torach. W tym dniu dzieci do 14. roku życia będą mogły skorzystać z biletu promocyjnego, w cenie 10 zł, za przejazd tam i z powrotem. Ponadto podczas wszystkich czwartkowych kursów na milusińskich w pociągu czekać będzie słodka niespodzianka.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

31.05.2023 07:58

Puknijcie się w głowę!!!.Od dzieci pieniądze w DZIEŃ DZIECKA!!!.Jebani platfomiacy!!!.Mało wam.