Zbiórka na sztandar dla Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie

2020-02-29 14:24
Katarzyna Adamiak
2020-02-29 14:24

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Waniorowie przygotowuje się do nadania imienia placówce. Uroczystość ma być połączona z przekazaniem sztandaru, na który obecnie zbierają pieniądze.

Na Szkoła Podstawowa Specjalna w Waniorowie jest niewielką wiejską szkołą. Od początku roku szkolnego planowane jest nadanie naszej szkole imienia, dzięki czemu nasza placówka uzyska tożsamość i rozpoznawalność. Obecnie jesteśmy na etapie zbierania propozycji patronów dla naszej szkoły. Nadanie imienia, pragniemy połączyć uroczystym z przekazaniem sztandaru, na który niestety nasza szkoła nie posiada środków w budżecie.
Jesteśmy placówką, której misją jest edukacja i terapia młodzieży zagrożonej niedostosowaniem społecznym, która przebywa tam w wyniku splotu wielu niekorzystnych czynników życiowych, lub rodzinnych. Każdy darczyńca, wpłacający nawet minimalną kwotę, pozwoli spełnić marzenie naszych wychowanków oraz kadry szkolnej. Tym samym dołoży swoją symboliczną „nitkę” do sztandaru – czytamy w opisie do zrzutki. 

Aby pomóc placówce wystarczy dokonać wpłaty na portalu zbiórkowym zrzutka.pl

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!