Zawodniczka SUS Travel Jedynki Trzebiatów uległa poważnej kontuzji. „Koniec karier? Nie możemy na to pozwolić”

2023-06-23 20:20
Adam Litwinowicz
2023-06-23 20:20

Czołowa zawodniczka SUS Travel Jedynki Trzebiatów Daria Drzymała uległa poważnej kontuzji. Niestety podczas ostatniego meczu ligowego doznała poważnej kontuzji. Całkowite uszkodzenie kolana! Niezbędna jest operacja więzadła przedniego krzyżowego (ACL), która wiąże się z dużymi kosztami oraz długoterminową rehabilitacją.


To był wielki dzień i wielki mecz — walka o brąz na Mistrzostwach Polski. Daria niestety bardzo szybko zeszła z boiska, a z niego trafiła do szpitala. Tam usłyszała to, czego sportowcy najbardziej się obawiają!

Daria od zawsze związana jest ze sportem. Od ponad 12 lat trenuje Unihokej i jest zawodniczką drużyny SUS Jedynka Trzebiatów. Jest również reprezentantką kadry narodowej Polski w unihokeju.

Niestety podczas ostatniego meczu ligowego doznała poważnej kontuzji. Całkowite uszkodzenie kolana! Niezbędna jest operacja więzadła przedniego krzyżowego (ACL), która wiąże się z dużymi kosztami oraz długoterminową rehabilitacją.

- Operacja w jej przypadku jest konieczna, dlatego nie mamy czasu na zastanawianie, musimy działać. Daria to młoda dziewczyna, która miała w planach wyjazd do jednej z zagranicznych drużyn. Wyjazd został odwołany, a dalsze plany stanęły w miejscu. Taka kontuzja to dla sportowca ogromny cios! Unihokej to Darii pasja, której poświęciła wiele czasu. Niestety w tej chwili jej plany zupełnie legły w gruzach... Utworzymy zbiórkę, by zapewnić mojej siostrze operację oraz rehabilitację. Pomóżmy jej dalej spełniać marzenia unihokejowe! Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Dobro wraca! - czytamy na stronie zbiórki.


Link do zbiórki — kliknij tu.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!