Zawodniczka SUS Travel Jedynki Trzebiatów potrzebuje pomocy

2024-03-12 11:34
Adam Litwinowicz
2024-03-12 11:34

Przed kontuzją Patrycja Hliwa była podstawową zawodniczką unihokejowej drużyny z Trzebiatowa — SUS Travel Jedynki Trzebiatów. Znana w środowisku sportowym, dzisiaj potrzebuje wsparcia, bo czeka na bardzo ważną operację — reoperacji wiązadła krzyżowego przedniego.

Patrycja Hliwa to nasza podstawowa zawodniczka już od 13 lat, a także kilkukrotna Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w unihokeju — czytamy na facebookowym koncie SUS Travel Jedynki Trzebiatów. - Poważne kontuzje wykluczyły ją z uprawiania sportu. Patka potrzebuje kolejnych już dla siebie operacji, by znów wrócić do aktywności, dlatego uruchamiamy zrzutkę — czytamy dalej.


Na stronie Zrzutka.pl utworzona została zbiórka, a zebrane na niej fundusze przekazane będą na leczenie zawodniczki. W opisie zbiórki przeczytać możemy. - Patrycja jest od początku swojej unihokejowej kariery związana z klubem SUS Travel Jedynka Trzebiatów. Kilkakrotnie również reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata Juniorek oraz Seniorek. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, często docenianą nagrodami All Stars, a gdy kontuzja wykluczyła ją z gry, pozostała aktywnie uczestniczącą w klubie, prowadząc treningi i udzielając wsparcia fizjoterapeutycznego koleżankom z zespołu. Teraz natomiast to ona potrzebuje naszego wsparcia! Koszt operacji jest bardzo wysoki, dlatego jako klub postanowiliśmy uruchomić zrzutkę, by wspomóc Patkę w powrocie do pełnej sprawności. Zachęcamy bardzo mocno do wpłat — każda złotówka się liczy i wspólnie jesteśmy w stanie zebrać finanse potrzebne do pokrycia kosztów operacji!

Łączna kwota operacji to 28 000 zł.

Link do zbiórki — kliknij tu

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!