"Zaszczep się nie jesteś sam". Mobilny Punkt Szczepień w Trzebiatowie

2021-09-11 11:26
Adam Litwinowicz
2021-09-11 11:26

W trakcie niedzielnych dożynek w Trzebiatowie będzie funkcjonował mobilny punkt szczepień. Dodatkowo osoby zaszczepione będą mogły wziąć udział w loterii zorganizowanej przez Urząd Miejski w Trzebiatowie.

Punkt szczepień będzie czynny od godziny 13:00 do 17:00. Szczepienie będzie odbywało się jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson. 12 września na stadionie miejskim (ul. Sportowa 19), usytuowany będzie mobilny punkt szczepień z urną, do której chętne osoby zaszczepione przynajmniej jedną dawką wrzucą swoje zgłoszenie z danymi umożliwiającymi sprawdzenie zaszczepienia. W pozostałym czasie trwania loterii urna znajdować będzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Trzebiatowie. Uczestnikami loterii mogą być mieszkańcy Gminy Trzebiatów zameldowani na stałe, posiadający potwierdzenie zaszczepienia wydany przez punkt szczepień populacyjnych, mobilnych z określonymi danymi.

Więcej informacji w regulaminie znajdującym się na stronie internetowej www.trzebiatow.pl

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Krycha

odpowiedz
11.09.2021 17:34

Sram na was parówy dymane 🤣🤮🤮🤮

jarunio

odpowiedz
12.09.2021 11:36

"Zaszczep się nie jesteś sam" wyjasni mi ktos ta pokretna logike zaszczepionych? Skoro sie zaszczepil jest bezpieczny tak? Wiec po co ja mam sie szczepic, skoro zaszczepiony jest bezpieczny, bo jest zaszczepiony??

Loteria

odpowiedz
12.09.2021 08:32

Bedzie tez kategoria konkursowa na najciezszy NOP?

Kaz

odpowiedz
12.09.2021 13:04

Przed zaszczepieniem proszę wręczyć i dać przeczytać fragmenty książki ,,PANDEMIA KŁAMSTWA". Warto, otwiera oczy na temat działania firm farmaceutycznych i instytucji stworzonych stojących na straży t.zw. naszego zdrowia. Dodatkowo proszę nie zdzwonić do ludzi z NZ Zachodniopomorskie i na siłę namawiać do szczepienia, bo mało w naszym województwie się zaszczepiło. To jest już mobbing. A mnie już nie namówicie, na hulajnogę w loterii jestem za stary.