Zapisy do trzebiatowskiego sztabu WOŚP

2021-11-25 13:12
Adam Litwinowicz
2021-11-25 13:12

Wystartowały  zapisy dla wszystkich, którzy z dobroci serca i empatii chcą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w formie wolontariatu. Można się zgłaszać do Sztabu nr #5811, który po raz kolejny swoją siedzibę ma przy Urzędzie Miejskim w Trzebiatowie.

fot. archiwum

Podczas rejestracji trzeba podać niżej wymienione dane:
Imię i nazwisko kandydującego wolontariusza;

  • Numer PESEL,
  • Adres zamieszkania,
  • Numer telefonu,
  • Nazwa szkoły,
  • Dla osób niepełnoletnich – imię i nazwisko opiekuna prawnego wraz z numerem telefonu,
  • ZDJĘCIE – bez filtrów, bez nakładek, bez czapek, okularów przeciwsłonecznych – musi być widoczna twarz

ILOŚĆ WOLONTARIUSZY JEST OGRANICZONA. Jeśli zabraknie dla Ciebie miejsca, nie martw się - zostaniesz pomocnikiem wolontariusza. Rodziców/opiekunów najmłodszych mieszkańców gminy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń (podając imię i nazwisko oraz wysyłając zdjęcie(nieobowiązkowe) na adres: sztab.wosp.trzebiatow@onet.pl).

Jako rodzic lub opiekun prawny możesz zapisać swoje dziecko i sprawić, że wspólnie zostaniecie częścią ekipy 30. Finału WOŚP! Wystarczy, że wypełnisz formularz i wyrazisz zgodę na uczestnictwo Twojego dziecka.

Wszyscy, zarówno organizatorzy jak i wolontariusze przygotowują się na organizację jubileuszowego 30. Finału WOŚP, który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku.

Podczas 30. Finału WOŚP pieniądze będą zbierane na sprzęt medyczny "dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci". To wielka pomoc dla dzieci zmagających się z nowotworem gałki ocznej - siatkówczakiem. Zakupione będą również oftalmoskopy do badania dna oka; lampy szczelinowe do diagnostyki przedniego odcinka oka; tonometry do pomiaru ciśnienia śródgałkowego, synoptofory do pomiaru kąta zeza; urządzenia OCT do bezinwazyjnej diagnostyki schorzeń; mikroskopy i stoły operacyjne.

Więcej informacji na stronie www.trzebiatow.pl

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Oświecony

odpowiedz
26.11.2021 23:20

Nigdy więcej ani grosza dla człowieka.który gardzi Polską i Polakami, Platforma i Tusk mają full kasy to niech mu kabzę nabijają,Jeszcze wykorzystują do swych celów dzieci,

Hania

odpowiedz
28.11.2021 09:00

Nigdy nie dałam ani grosza ! Na Rodzinę MELONA ? Nigdy!! On i sprzęt do szpitali! Jest to sprzęt zdezelowany wędrujący z wypożyczalni do szpitala. Za każdym razem te tzw. Serduszka są przeklejane.Niech on i jego rodzina rozliczy się z 400 mln. Jeszcze jedno : niech wybuduje swoje szpitale i je wyposaża, utrzymuje , zatrudnia i opłaca personel ....itd.