Zalana droga w Gryficach. „Nie trzeba wyjeżdżać na wakacje” [VIDEO]

2024-07-10 15:36
Karol Szumny
2024-07-10 15:36

Gwałtowne burze przechodzą przez nasz region. Ulewne deszcze i burze dotknęły również Gryfice. Zalana była m.in. ulica Niepodległości. Zobaczcie nagranie.

Nagranie z ulewy umieściła na swoim profilu Magdalena Karniejew, właścicielka kwiaciarni Chabrowe Studio, która znajduje się właśnie przy ul. Niepodległości. Widzimy na nim jadące samochody, która poruszają się po całkowicie zalanej jezdni.

„Takie atrakcje w Gryficach. Fale morskie pod kwiaciarnią” – podpisała nagranie Magdalena Karniejew. – „Zobaczcie, nie muszę w ogóle na wakacje wyjeżdżać. Morze mamy pod samym sklepem” – żartowała na nagraniu właścicielka.

Jak powiedziała nam przed chwilą pani Magdalena, sytuacja już się nieco uspokoiła i droga jest przejezdna bez utrudnień.

Ostrzeżenie IMGW przed burzami obowiązuje do godz. 22:00. Przed godziną 14:00 synoptycy poinformowali, że z zachodu na wschód przemieszcza się ułożona południkowo strefa burzowa. Porywy wiatru mogą osiągać około 90 km/h, lokalnie porywy od 100 km/h do 120 km/h. Opady deszczu z natężeniem 5-15 mm/10 minut oraz grad.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!