Zajęcia sportowe na trzebiatowskim skateparku

2021-07-20 19:04
Adam Litwinowicz
2021-07-20 19:04

W każdy wtorek, czwartek i sobotę wakacji na trzebiatowskim skateparku prowadzone będą zajęcia sportowe dla młodzieży. Pierwsze spotkanie odbyło się we wtorkowe popołudnie.

ZDJĘCIE 1 z 22


- Otwieramy cykl spotkań i zajęć dla młodzieży z terenu naszej gminy. Chcemy zachęcić młodych do aktywnego spędzenia wolnego czasu — powiedział Marcin Wawiórko z Urzędu Miejskiego w Trzebiatowie. W każdy wtorek, czwartek i sobotę wakacji na trzebiatowskim skateparku od godziny 17:00 do 20:00 odbywać się będą zajęcia organizowane przez trzebiatowski magistrat. Każdy będzie mógł pograć w piłkę nożną, siatkówkę oraz koszykówkę.

- Naszym priorytetem są zajęcia ruchowe, a więc proponować będziemy wszelkiego rodzaju aktywność. Rywalizację będą prowadzone również na skateparku, gdzie jak wstępnie ustaliliśmy z uczestnikami zajęć, pierwszy turniej odbędzie się 10 sierpnia. Kolejny chcemy przeprowadzić w pierwszy dzień nowego roku szkolnego — podkreśla Marcin Wawiórko. - Ufamy, że nasze spotkania zapalą taką iskrę samoorganizacji. Chcemy, aby młodzież podsuwała nam pomysł. Niech młodzi ludzie mówią, jakie mają potrzeby, a my postaramy się im pomóc. Jednak bardzo ważna jest inicjatywa, tak jak kiedyś bywało na podwórkach — dodaje Wawiórko.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

21.07.2021 08:24

Brawo, panie Wawiórko. Tak trzymać.