Zagrają i pobiegną dla Frania Foremnego

2023-09-05 10:40
Karol Szumny
2023-09-05 10:40

W najbliższą środę odbędzie się mecz charytatywny oldbojów Regi Trzebiatów i Drawy Drawsko Pomorskie. W czasie spotkania będą zbierane środki na leczenie Frania Foremnego. Kolejnym przedsięwzięciem będzie charytatywny przemarsz.

„Pamiętacie mecz charytatywny dla Frania Foremnego, podczas którego zbieraliśmy pieniądze na leczenie Frania? Musimy zadziałać po raz kolejny gdyż w szpiku Frania pojawiły się komórki rakowe, na chwilę obecną bez przerzutów.  Ta sytuacja jeszcze nie dyskwalifikuje Frania do przyjęcia szczepionki na którą zbierane są pieniążki ale może się to zmienić w każdej chwili. Dlatego zaangażowaliśmy przyjaciół z ościennych drużyn oldbojów i podczas meczów najbliższej kolejki ekip z I i II Pomorskiej Ligii Oldbojów, które włączyły się w akcję odbędzie się kwesta na rzecz Franka, by pomóc mu wygrać z tą nieustępliwą i okrutną neuroblastomą” – zapraszają oldboje Regi Trzebiatów.

Mecz odbędzie się w środę, 6 września, o godzinie 18:00.

Kolejnym charytatywnym przedsięwzięciem będzie też „Biegniemy i idziemy dla Frania”. Uczestnicy wyruszą spod Ratusza w poniedziałek, 11 września.

„Na trasie biegu/marszu spotkamy wielu ludzi, prosząc o wsparcie. Każdy kto chce może się przyłączyć: biegacze, nie biegacze, osoby uprawiające nordic walking i inne aktywności, dorośli i dzieci, wiek nie gra roli. Tempo dostosujemy do całej grupy - z całego serca zapraszamy” – zachęcają organizatorzy.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!