Zadbaj o swojego seniora!

2020-04-25 15:47
Sławomir Miszel
2020-04-25 15:47

Z takim hasłem bar "Pobite Gary" jakiś czas temu włączył się do akcji #zostanwdomu. Pandemia koronawirusa nie skończy się zbyt szybko, a jak wiadomo najbardziej narażone są osoby starsze i przewlekle chore. Mając na względzie ich dobro, właściciele lokalu oferują posiłki abonamentowe z dostawą do domu. 

W ofercie otrzymamy zupę + drugie danie. Zróżnicowane menu, odpowiednio zbilansowane. Przygotowywane zawsze ze świeżych produktów, w sterylnych warunkach z dostawą pod drzwi. W cenie otrzymamy również 2 komplety pojemników tzw. "trojaków", każdorazowo dezynfekowanych. W rozmowie z właścicielem słyszymy, że oferta skierowana jest przede wszystkim dla seniorów, ale nie tylko. Z oferty może skorzystać każdy, bez względu na wiek. 20-letnie doświadczenie w działalności gastronomicznej gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie oraz dania, które będą smaczne i zdrowe. "Staramy się wyjść ludziom naprzeciw, tak aby możliwie odciążyć ich w tym trudnym dla Nas wszystkich czasie"

Menu, cennik oraz wszelkie inne informacje można uzyskać na Facebook'u "Pobite Gary Gryfice" oraz  pod numerem telefonu 91-384-38-67

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!