Za nami VI Sosnowicki Rajd na 6 łapach

2022-09-26 15:25
Karol Szumny
2022-09-26 15:25

W niedzielę w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach odbyła się szósta edycja Sosnowickiego Rajdu na 6 łapach. Rajd miał miejsce na terenie i w okolicach schroniska. Trasa spacerowo-biegowa wynosiła około 5 km. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

ZDJĘCIE 1 z 29

Głównym celem Rajdu jest wyprowadzenie bezdomnego psa na spacer. W tym roku odbyła się szósta edycja. W rywalizacji wzięło udział ponad sto osób. Do pokonania była trasa o długości ok. 5 km.

Jedni startowali z własnym czworonogiem, inni z podopiecznymi schroniska, jeszcze inni po prostu sami. Ważna była przede wszystkim zabawa. Biegowi towarzyszył również piknik, podczas którego można było się posilić, wyprowadzić po czerwonym dywanie schroniskowe psy na spacer, a przy okazji po prostu spotkać czy to ze znajomymi, czy też innymi miłośnikami psów.

Bieg główny wygrała Agnieszka Arciszewska-Jones. Po niej metę minęli Marcin Bryl i Tomasz Jankowski. Wśród zawodników startujących bez psa najwyższe miejsca zajęli Daniel Wawrzyński, Rafał Zieliński i Monika Nikicin.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Azor

odpowiedz
27.09.2022 12:27

RAJD BEZ PSA , TO NIE RAJD