Z bolącym gardłem zaśpiewała na żywo w The Voice of Poland!

2023-11-09 16:32
Karol Szumny
2023-11-09 16:32

Nicola Müller zaśpiewała na żywo w The Voice of Poland! To kolejny sukces wokalistki z naszego powiatu, która od samego początku zbiera laury od jury. W minioną sobotę ponownie przeszła dalej. To dzięki głosom widzów. Nicola jest wdzięczna i dziękuje m.in. czytelnikom SUPERPORTALU24.

ZDJĘCIE 1 z 4

Kolejny odcinek The Voice of Poland i kolejny sukces mieszkanki naszego powiatu. W minioną sobotę Nicola Müller – mieszkanka Płotów – zaśpiewała na żywo w programie Telewizji Polskiej. Jak mówi, nie było to łatwe zadanie, bo kilka dni przed występem pojawił się u niej ból gardła.

- Jestem po pierwszym odcinku na żywo w The Voice of Poland 14. Przyznam, że pojawił się u mnie stres, ale niezwiązany z samym występem. Niestety na kilka dni przed odcinkiem czułam, że zaczyna mnie rozkładać i w sam dzień występu wysiadło mi gardło. To była walka do ostatniej minuty przed wyjściem na scenę, żeby tylko móc wystąpić przed widzami – opowiada Nicola w rozmowie z naszym reporterem.

- Kiedy pierwszy raz usłyszałam, że będę śpiewać utwór Sia - Titanum, wiedziałam, że będzie to dla mnie ogromne wyzwanie. Jednocześnie ucieszyłam się z mocnego repertuaru, który będzie kolejnym sprawdzeniem swoich możliwości. Na pewno poszłoby lepiej, gdyby nie choroba, ale i tak jestem z siebie dumna, że nie poddałam się i walczyłam do końca – zaznacza.

Nicola dodaje, że była pewna zakończenia swojej przygody z programem. Szczęśliwie, zdobyła głosy widzów, a to oznaczało, że przechodzi do kolejnego etapu.

- Kiedy przyszło nam wyjść na scenę i poznać decyzję, kto z nas zostaje, a kto opuszcza program, byłam pewna, że to mój ostatni raz w tym miejscu. Okazało się, że przechodzę dalej decyzją widzów, czym byłam zaskoczona i szczęśliwa – wspomina wokalistka.

Nicola dziękuje czytelnikom SUPERPORTALU24. „To dzięki Wam” – podkreśla.

- Z tego miejsca muszę podziękować między innymi wam, czytelnikom. To dzięki wam mogę uczestniczyć dalej w walce o marzenia, być częścią pięknej przygody i rozwijać się dalej pod skrzydłem Marka Piekarczyka i doświadczonych trenerów. Bardzo wam dziękuję za wszystkie oddane głosy. Jesteście niesamowici – dziękuje Nicola.

W najbliższą sobotę mieszkanka Płotów ponownie wystąpi na żywo.

- Przede mną kolejny odcinek LIVE już w najbliższą sobotę. Znam już utwór i wreszcie będę mogła zaprezentować siebie w 100% tego co mi w duszy gra. Myślę, że wam – słuchaczom i widzom – również spodoba się to, co dla was przygotujemy. Niezmiennie trzymajcie za mnie kciuki na dalszym etapie. Marzy mi się kolejny etap, w którym razem z Uniwersalem wspólnie stworzymy własny utwór do odcinka półfinałowego. Dam z siebie wszystko, żeby spełnić to marzenie – powiedziała Nicola Müller.

Zobacz poprzednie artykuły z wokalistką:

Nicola Müller wystąpi na żywo w The Voice of Poland!

Mieszkanka naszego powiatu zaśpiewała w The Voice of Poland!

Komentarze (11)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Przemo

odpowiedz
09.11.2023 17:30

To tam nic. Mój Tata potrafił się przemóc i na ciężkim kacu rozpocząć kolejny dzień picia

Robinson

odpowiedz
10.11.2023 11:23

Wszystko fajnie ale po cholerę te głupie miny i pokazywanie bezmyślne tych palców jak gimbuska jakaś. Ogarnij się masz 26 lat a zachowanie po zdjęciu nie wiadomo jakie

Paweł

10.11.2023 11:23

Ma 25 lat a V to symbol the voice of poland kretynie jak ci nie pasuje to nie patrz

Krytyk

odpowiedz
10.11.2023 06:47

Ten konkurs szedł na psy,zdolni młodzi ludzie są wyrzucanie z programu.

Tomasz

10.11.2023 06:47

Młodzi i zdolni zwłaszcza w postaci płci męskiej są dalej programie.

Tenis 🎾

odpowiedz
10.11.2023 11:25

Nawet jak wygra to co dalej?

widz

10.11.2023 11:25

Jak to co dalej? - Umożliwi to jej start w polski rynek muzyczny.

Bolek

odpowiedz
10.11.2023 06:07

Mnie kiedyś kuń kopnął a i tak wygrałem bieg na 400m przez płotki...

Marzena

odpowiedz
09.11.2023 17:25

Gratulacje i powodzenia w dalszym etapie szkoda tylko że nie było żadnego fragmentu w prezentacji z naszych "pięknych Płotów" ale czemu mnie to nie dziwi nie ma co w nich pokazywać jesteśmy najbiedniejszą gminą w zachodniopomorskim wypadliśmy najgorzej w rankingu różnych miast wstyd Pani Burmistrz poprostu wstyd nawet takie małe Resko lub Łobez nie są tam zaliczane jedyną atrakcją dla społeczeństwa to Biedronka ,Dino i stacja paliw Orlen 🙈

Kac

09.11.2023 17:25

Podziękuj Marianowi za tyle lat dziadowizny

Olo

09.11.2023 17:25

Płoty to pies jajkami wodę pije