Wystartował kolejny sezon Wioski Artystycznej Janowo

2023-07-07 8:42
Karol Szumny
2023-07-07 8:42

W środę, 5 lipca, rozpoczęła się VI edycja Wioski Artystycznej Janowo. Tegoroczny sezon teatralny zainaugurował spektakl pt. „ Pani Pylińska i sekret Chopina”.

fot. Wioska Artystyczna Janowo

W spektaklu otwarcia Wioski Artystycznej Janowo Joanna Żółkowska ukazała swoją kreacją aktorską wyjątkowy koloryt Pani Pylińskiej. Dowcipnej, ekscentrycznej i mądrej nauczycielki muzyki, która podaje swojemu uczniowi sposób na życie i wskazuje mu odpowiednie drzwi, za którymi otworzy się przed nim szczęśliwa, spełniona przyszłość. Po lekcjach z Panią Pylińską Eryk spędza czas z tajemniczą i piękną Aimée, która uczy go, co to znaczy miłość. W rolę Eryka (ucznia) wcielił się Kacper Kuszewski, natomiast w rolę Aimée Dorota Naruszewicz. Uzupełnieniem tej pięknej, paryskiej historii była muzyka na żywo w wykonaniu Leny Ledoff.

Co jeszcze przed nami?

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Ryszard

odpowiedz
10.07.2023 20:03

Piękna Aimee była ciotką Eryka, która zainteresowała go muzyką Chopina. Chłopak spotykał się i kochał swoją rówieśniczkę Dominikę. Pan redaktor był na spektaklu, czy tylko ktoś mu, niezbyt dokładnie, opowiedział. Warto wiedzieć o czym się pisze.