Wysoka przegrana Polonii, zwycięstwa Wybrzeża i Regi. Podsumowanie kolejki

2022-10-17 9:05
Karol Szumny
2022-10-17 9:05

Za nami niezwykle bramkostrzelny weekend. Wybrzeże Rewalskie Rewal pokonało Gwardię Koszalin, Rega Trzebiatów zwyciężyła z Prawobrzeżem Świnoujście, natomiast Sparta Gryfice nie dała szans Płomieniowi Myślino.

Wybrzeże Rewalskie Rewal na własnym stadionie podejmowało Gwardię Koszalin. Drużyna przyjezdna to jeden z faworytów do awansu do III ligi. Jednak w tym meczu musieli uznać wyższość Wybrzeża, które zwyciężyło w tym meczu 3:2. (Zobacz zdjęcia – relacja)

Rega Trzebiatów wysoko pokonała na wyjeździe Prawobrzeże Świnoujście. Wynik spotkania otworzył Arkadiusz Szustek, który w tym meczu występował w roli napastnika, a nie obrońcy. Potem strzelali jeszcze: Oskar Marcinkowski i Marcin Murawski. Wcześniej Prawobrzeże strzeliło też gola samobójczego. Wynik 4:0.

Sparta Gryfice mierzyła się z beniaminkiem Klasy Okręgowej – Płomieniem Myślino. Wynik do przerwy wyniósł 1:0 dla gospodarzy po bramce Macieja Cymkieja, jednak później trafienia dołożyli jeszcze: ponownie Maciej Cymkiej, Konrad Bartoszewicz i Błażej Szczupaczyński. Goście zdołali dwukrotnie pokonać bramkarza Sparty, przez co mecz skończył się wynikiem 4:2.

Polonia Płoty wysoko przegrała na wyjeździe z Jantarem Dziwnów. Końcowy wynik spotkania to 9:2, a dwie bramki dla Polonii zdobył Karol Osakiewicz.

W Brojcach Wicher mierzył się z Zalewem Stepnica. Gospodarze zwyciężyli 3:2, choć jedyną bramkę dla Wichra zdobył Patryk Romanko, gdyż dwa pozostałe trafienia zaliczyli goście do własnej bramki.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!