Wysoka inflacja i zbliżające się wybory parlamentarne – STUDIO SUPERPORTALU

2023-02-19 10:50
Karol Szumny
2023-02-19 10:50

W czwartek o 20:00 gościem STUDIA SUPERPORTALU był poseł na Sejm RP Artur Łącki.

Artur Łącki

Pierwszym tematem poruszonym w czwartkowym STUDIU SUPERPORTALU była wysoka inflacja. Następnie Artur Łącki odniósł się do statystyk dotyczących Kościoła – jak wynika z badań, wiernych coraz mniej. Gość STUDIA SUPERPORTALU mówił też o sławetnym spotkaniu starosty gryfickiego z prezesem PiSu, a także o zbliżających się wyborach parlamentarnych. Poruszono też m.in. temat działalności starosty i wicestarosty.

Obejrzyj całe STUDIO SUPERPORTALU z Arturem Łąckim (kliknij tutaj).

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Wielbicielka

odpowiedz
20.02.2023 11:39

Dzisiaj baby w Biedronce mówiły że masz pan małego ptaka.

A.Ł.

odpowiedz
22.02.2023 13:22

Panie mafiozo z PO miałeś tylu obrońców tutaj na portalu a teraz ich nie widać.Gdzie oni są.Czyżby wyjechali na pomoc putinowi?

Jarek ale nie K.

odpowiedz
20.02.2023 10:55

Czytam te komentarze i zachodzę w głowę, skąd wśród piszących tyle agresji i nienawiści do drugiego człowieka. Nie znam Pana Łąckiego i nie wiem jak się dorobił majątku. Jeśli ukradł, to zastanawiam się dlaczego Minister Ziobro nie wsadził go do kryminału, a jeśli nie? Podejrzewam, że dużą część komentarzy napisali ludzie, którzy niczego w życiu nie osiągnęli (a nawet nie skończyli szkoły na poziomie podstawowym, bo problem z ortografią i poprawnością wysławiania się), a potrafią tylko przywalić innemu, który jest inny niż oni sami. Czyżby frustracja i oczekiwanie tylko na to, że obecna wspaniała władza da im kolejne "plusy" (mieszkanie plus, praca plus, może samochód plus)? Dziwne, że jeszcze nikt nie napisał, że temu wszystkiem co jest złe, winien Tuska, bo że to wina PO lub "peło", jak niektórzy piszą, to oczywista oczywistość, jak powiedział kiedyś klasyk. No i to byłoby na tyle, jak powiedział inny klasyk. Teraz czekam na hejterów, zapraszam do komentowania....

A.Ł.

20.02.2023 10:55

Ty "zachodzisz w głowę" a nie myślisz.To widać po tym co napisałeś.Krytykujesz innych a sam jesteś mniej niż zero.