Wyjątkowy Dzień Kobiet z Ulala Beauty Institute w Gryficach
Za nami wyjątkowy Dzień Kobiet z Ulala Beauty Institute w Gryficach. Co działo się podczas wydarzenia? Rozmawiamy z Karoliną Hoderną, organizatorem.

SUPERPORTAL24: Cześć, Karolino! Cieszę się, że mogę porozmawiać z Tobą o ostatniej imprezie na Dzień Kobiet organizowanym przez Ulala Beauty Institute. Powiedz mi, co się tam działo?
Karolina Hoderna: Hej! Oczywiście, chętnie opowiem Ci o tym wydarzeniu. Dzień Kobiet z Gabinetem Ulala był energetycznym wydarzeniem dla wszystkich kobiet, które uwielbiają o siebie dbać, a także lubią spotkać się w „babskim” gronie, żeby spędzić miło czas. Przygotowałyśmy dla nich wyjątkową atmosferę, pełną niespodzianek i wiedzy.
SUPERPORTAL24: Brzmi świetnie! Co wyróżniało to wydarzenie spośród innych?
Karolina Hoderna: To, co sprawiło, że nasza impreza była tak wyjątkowa, to prezentacja dwóch nowatorskich technologii klasy premium – są dostępne w najlepszych klinikach nie tylko w Polsce ale i na świecie. Co oznacza, że nie trzeba wyjeżdżać z Gryfic , by mieć zabiegi na najwyższym poziomie. A mowa tu o włoskiej technologii Eximia oraz Izraelskiej technologii Novoxel. Goście mieli okazję zobaczyć te zabiegi na żywo, co było niezwykle emocjonujące, bo jednak wymagało to od nas odwagi i pełnego przekonania co do ich skuteczności – bo efekty widoczne gołym okiem musiały pojawić się bezpośrednio po zabiegu. Dodatkowo, zaprosiliśmy również ekspertów, którzy podzielili się wiedzą na temat zdrowego odżywiania oraz tego jak myśli i słowa kształtują Twoje życie.
SUPERPORTAL24: Ciekawe! Opowiedz mi więcej o tych zabiegach.
Karolina Hoderna: Zaczęliśmy od prezentacji zabiegu Eximia, który szybko i trwale redukuje tkankę tłuszczową, bez potrzeby inwazyjnych procedur. Goście mogli zobaczyć, jak efektywnie działa ten zabieg na żywo – modelka w ciągu godziny straciła 8 cm w obwodach ciała. Dzięki tego typu zabiegom uzyskujemy same korzyści w walce z tkanką tłuszczową. Kolejnym niesamowitym zabiegiem była technologia TMA (termomechaniczna ablacja skóry). Jest to technologia, dzięki której w krótkim czasie możemy osiągnąć świetne efekty zagęszczające skórę, poprawiające owal twarzy. Osiągamy również fantastyczne efekty przy przebarwieniach oraz bliznach. Najciekawsze jest to, że zabieg możemy wykonać również na powiekach – w celu zmniejszenia opadającej powieki, a okres rekonwalescencji jest niesamowicie szybki. Oba zabiegi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i były świetnie przyjęte przez naszych gości.
SUPERPORTAL24: Podobało się Gościom?
Karolina Hoderna: Panie były zachwycone, nie tylko zabiegami, ale całą koncepcją spotkania! W Gryficach nie dzieje się zbyt wiele w kontekście atrakcji, a nam zależało, by Panie sympatycznie spędziły czas. Ich entuzjazm i zainteresowanie były dla nas ogromną nagrodą.
SUPERPORTAL24: Dziękuję, Karolino, za podzielenie się tymi informacjami. Dzień Kobiet z Ulala był naprawdę udanym wydarzeniem, które z pewnością zadowoliło wszystkie kobiety uwielbiające dbać o siebie!
Karolina Hoderna: Dziękuję za rozmowę! Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym klientkom za ich wsparcie i zaufanie. Już nie możemy się doczekać kolejnych wydarzeń, które z pewnością będą równie niesamowite!
SUPERPORTAL24: Dziękuję jeszcze raz! Życzę Ci dalszych sukcesów z Ulala Beauty Institute.
www.ulala-Institute.pl
FB: Ulala Beauty Institute
IG: ulala_institute
Komentarze (0)
Poznaj opinie mieszkańców.
Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!