Wyjątkowe dekoracje na każdą okazję. Poznaj Magiczną Przystań

2023-11-10 11:30
Karol Szumny
2023-11-10 11:30

Kompleksowe dekorowanie imprez i oprawa fotograficzna – Magiczna Przystań zadba o każdy szczegół Twojego wydarzenia.

Komunia, wesele, a może urodziny? Magiczna Przystań prowadzona przez Justynę i Macieja Grabowskich kompleksowo zajmie się udekorowaniem każdego z tych wydarzeń.

- Zajmujemy się kompleksowym dekorowaniem przyjęć. Mogą być to eventy firmowe, urodziny, rocznice ślubu, wesela – wymienia Justyna Grabowska z Magicznej Przystani. – Głównie są to dekoracje stołów i ścianki balonowe. Zainteresowanie tym jest przez cały rok. Do tego proponujemy oprawę fotograficzną przyjęcia.


Co najchętniej wybierają klienci?

- Największym zainteresowaniem klientów cieszą się wspomniane ścianki balonowe. Jest to teraz modne. Klienci są bardzo zadowoleni po każdym zamówieniu. Zawsze mam pozytywny odzew – zaznacza.

Magiczna Przystań współpracuje też z wieloma florystkami i osobami zajmującymi się wypiekami. To pozwala na kompleksowe przygotowanie imprezy za pośrednictwem jednego zamówienia.

- Współpracuję z naszymi florystkami, z paniami, które robią słodkości, jest też fotograf, więc zamawiając u mnie dekoracje, można liczyć na kompleksową organizację imprezy – zachęca Justyna Grabowska.

Jak dodaje, Magiczna Przystań będzie rozwijać się w kierunku organizacji i koordynowania ślubów, ponieważ pani Justyna jest certyfikowanym Wedding Plannerem.

Magiczna Przystań zaprasza również na studyjne sesje świąteczne.

 

Prace Magicznej Przystani można zobaczyć na Instagramie @magiczna_przystan_dekoracje oraz maciej_grabowski_fotografia lub na Facebooku Magiczna Przystań i Maciej Grabowski fotografia.

 


 

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Turysta

odpowiedz
10.11.2023 23:29

Profesjonalne zdjęcia w swoim rodzaju Kogo będzie stać, ten będzie miał . Po co ta złośliwość. Każdy pracuje na no co chce 😘

Magdalena

odpowiedz
11.11.2023 10:35

Piękne dekoracje Justyny podkreślają wyjatkowe chwile w życiu. Wspaniale, że jest u nas taka osoba, która to robi to profesjonalnie, dbając o każdy szczegół, z szacunkiem do klientów i ich wizji. Do tego współpraca z Magiczną Przystanią to sama przyjemność. Ogromne polecam zarówno dekoracje jak i usługi fotograficzne.

Refleksja

odpowiedz
10.11.2023 16:58

I nie narzekac ze do pierwszego nie starczy.Tego kogo spoko stac nie szarpie sie na takie cudo.Tylko biedota choc na chwile bedzie w raju.