Wydano ostrzeżenie przed burzami

2021-07-05 10:22
Adam Litwinowicz
2021-07-05 10:22

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzowego wydało ostrzeżenie przed burzami.

Prognozowane są burze z porywami wiatru i intensywnymi opadami deszczu, lokalnie gradu. Nad morzem porywy wiatru do 7 w skali B. Zjawisko może wystąpić od godziny 10:00 do godziny 22:00 dnia 5 lipca.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Tubylec

odpowiedz
05.07.2021 22:16

W Mrzeżynie ledwie popadało i już ponownie zalany odcinek drogi powiatowej (zwanej przez miejscowych Sać-Domański strasse) pomiędzy ul. Kołobrzeska, Letniskowa i Al. 1000-lecia. No i tradycyjnie ulica Nadmorska (zwana tutaj Domański- Zalewski strasse) od wysokości OW Venus do końca Hotelu Zalewski również jedna wielka pływalnia. Projektantom, wykonawcom, a przede wszystkim władzom gminn zatwierdzającym projekty i odbierającym takie prace "serdecznie gratulujemy dobrej i przemyślanej" roboty, a mieszkańcom i turystom współczujemy. A co na to nasz radny rodem z OSP Mrzeżyno? Mam nadzieję, że nie cieszy się, że mają dodatkową, nielekką pracę i dodatkową kasę za nią?

Wk...y

odpowiedz
06.07.2021 07:56

Za każdym razem jak jadę zdezelowaną i wołającą o pomstę do nieba tzw. obwodnicą Mrzeżyna przypominam sobie odpowiedzi i zapewnienia burmistrza Domańskiego sprzed kilku lat oraz jego solenne zapewnienia (przy okazji pytań dlaczego nie ujęto w planie i zostawiono ten kilkuset metrowy odcinek bez remontu, podczas remontu drogi Rogowo - Mrzeżyno), że on nie zostawi tej ulicy w takim stanie i że ma pomysł jak ją szybko i dobrze naprawić. Lata mijają, droga wygląda jak po bombardowaniu, a puste słowa burmistrza nadal brzmią.