Wycieczki z PKS Gryfice. Sprawdź, dokąd możesz pojechać

2022-05-10 18:24
Karol Szumny
2022-05-10 18:24

PKS Gryfice organizuje dwie wycieczki. Pierwsza z nich będzie miała miejsce już za miesiąc i będzie to wyjazd do Heide Parku w pobliżu miasta Soltau koło Hamburga. Druga wycieczka odbędzie się we wrześniu. Będzie to wyjazd do Włoch.

Heide Park to ogromny park rozrywki o powierzchni 850 000 m². Znajduje się on w północnych Niemczech, niedaleko Hamburga. Jednodniowa wycieczka z PKS Gryfice odbędzie się już 10 czerwca. Koszt to 460 zł za osobę dorosłą oraz 440 zł za dzieci i młodzież.

 

We wrześniu (9-18 września 2022 r.) odbędzie się 9-dniowa wycieczka do Włoch. Uczestnicy zwiedzą Rzym, Pompeje, Neapol oraz Monte Cassino. Koszt to 3490 zł od osoby. Cena obejmuje: przejazd autokarem turystycznym, dwa noclegi tranzytowe oraz pięć noclegów w hotelu, wyżywienie, ubezpieczenie, a także opiekę kierownika oraz przewodnika.

W Rzymie na uczestników czeka: spacer po starym mieście, a następnie w centrum spacer po placach Wiecznego Miasta – Piazza Navona z fontanną Quatro Fiume, Piaza Rotonda z Panteonem. Następnie – Schody Hiszpańskie. W kolejnym dniu uczestnicy zobaczą jeszcze m.in. Koloseum, Forum Romanum czy Bazylikę św. Piotra. W następnych dniach wycieczki będzie również możliwość zwiedzenia Pompejów, Neapolu i Monte Cassino.

Wycieczka do Heide Parku:


Wycieczka do Włoch: