Wybrzeże Rewalskie Rewal walczy o III Ligę. Przed nami „najważniejszy mecz w historii klubu”

2024-05-28 16:27
Karol Szumny
2024-05-28 16:27

Już w najbliższy czwartek Wybrzeże Rewalskie Rewal zmierzy się z Białymi Sądów. Wystarczy zwycięstwo, by Ekipa z R na sercu świętowała upragniony awans do III Ligi. „Nie może zabraknąć ani jednego kibica Ekipy z R na sercu. Bądźmy tego dnia wszyscy razem!” – zaprasza klub.

Wybrzeże Rewalskie Rewal // fot. P. Skiba Fotografia Sportowa

W czwartek (30 maja) o godzinie 17:30 na Stadionie Leśnym w Niechorzu odbędzie się mecz 32. kolejki IV Ligi. Obecny lider tabeli – Wybrzeże Rewalskie Rewal – podejmie Białych Sądów.

Jeśli Ekipa z R na sercu zanotuje kolejne zwycięstwo, zapewni sobie awans do III Ligi na dwie kolejki przed końcem sezonu. W przypadku wygranej Wybrzeże zanotuje też 30. mecz bez porażki.

Biali Sądów zajmują obecnie 5. miejsce w tabeli. Mają na koncie 54 punkty. Ostatni mecz wygrali z Bałtykiem Koszalin 3:1. Z kolei Wybrzeże Rewalskie Rewal zgromadziło już 86 punktów i mają 6 punktów przewagi nad drugą Gwardią Koszalin. Ostatni mecz Wybrzeża to wysokie zwycięstwo z Perłą-URB Dygowo 7:0.

Najważniejszy mecz w ponad 50-letniej historii naszego klubu. Nie może zabraknąć ani jednego kibica Ekipy z R na sercu. Bądźmy tego dnia wszyscy razem!” – zaprasza klub z Rewala.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!