Wybieramy się w podróż z wózkiem spacerowym Cybex

2022-08-12 15:44
Redakcja
2022-08-12 15:44

Wybierając się w podróż z dzieckiem warto wcześniej się przygotować i wszystko zaplanować. Prócz niezbędnych akcesoriów dla dziecka niezwykle ważny jest wózek ponieważ to on zazwyczaj zabiera sporo miejsca. Czy będzie to wyjazd do rodziny, czy wakacyjny warto jest przy zakupie wózka zwrócić uwagę na jego funkcjonalność tak, aby odpowiadał on stylowi życia i predyspozycji rodziny. Z ciekawą ofertą wychodzi naprzeciw marka Cybex, która oferuje między innymi modele takie jak Cybex Mios, Melio oraz Eezy. Warto przyjrzeć się im bliżej.

Wygodny wózek Cybex Mios

Wózek serii Cybex Mios to zestaw podróżny składający się z kilku elementów. Rama jaka została zaprojektowana na potrzeby modelu Cybex Mios jest najważniejsza, gdyż to na niej można następnie zamocować którąś z opcji jaka akurat będzie odpowiadała aktualnym potrzebom. Gdy dziecko jest malutkie, wystarczy jedynie na ramie za pomocą specjalnych adapterów umieścić gondolę Lux lub też fotelik samochodowy dla niemowląt Cloud Z i-Size. Możesz także zastosować inne rozwiązanie łącząc siedzisko Mios z lekką gondolą Lite aby gondola była lżejsza. Gdy dziecko zacznie siadać najlepszym rozwiązaniem będzie siedzisko Mios, które podobnie jak wszystkie dodatkowe komponenty umieszcza się na ramie w łatwy i intuicyjny sposób. Dzięki tak wszechstronnym rozwiązaniom w zależności od tego jaki jest cel podróży, możemy do ramy dobrać takie akcesoria, które będą przydatne. Całości dopełniają innowacyjne kolory i wzornictwo, które zadowoli nawet najbardziej wymagających estetów.

Lekka spacerówka Cybex Melio

Wózek Cybex Melio jest niezwykle lekki przez co może stać się niezawodnym i komfortowym towarzyszem ułatwiającym wymagającą podróż z dzieckiem. Wózek w całości waży zaledwie 6 kg i składa się w prosty intuicyjny sposób nie zajmują wiele miejsca w strefie bagażowej. W tym wózku zastosowano obrotowe siedzisko przez co możliwa jest jazda przodem i tyłem do kierunku jazdy. Cybex Melio 2.0 jest wyposażony w wygodną wyjmowaną wkładkę oraz siateczkowy materiał w oparciu co zapobiega przepoceniu, przegrzaniu się dziecka zapewniając odpowiedni przepływ powietrza. Wózek dostępny jest w systemie podróżnym, w którym na jednej ramie jest możliwość osadzenia czterech rozwiązań ułatwiających podróżowanie. Oprócz zwykłego fotelika spacerowego można umieścić na ramie fotelik Cybex 0-13 kompatybilny z Melio. Komfort dziecku zapewniają delikatne i bardzo wytrzymałe tkaniny, amortyzowane koła i budka Supreme w rozmiarze XXL chroniąca zarówno od wiatru jak i promieni słonecznych. W budce zastosowano filtr UPF50 +.

Wózek spacerowy EEZY S Twist

Wózek spacerowy Cybex Eezy S Twist sprawia, że podróżowanie jest łatwe i przyjemne. Wózek podobnie jak w poprzednim przypadku można dostosować do najwygodniejszej formy poprzez obracane siedzisko. Dziecko może obserwować otaczający go świat, lub w razie potrzeby patrzeć na rodzica który prowadzi wózek. ten model został stworzony do miejskich przechadzek. Jest niezwykle lekki i zwrotny przez co będzie się wygodnie prowadził w wąskich alejkach, nie sprawi także problemu podczas codziennych zakupów. Przy tak niewielkich rozmiarach nie zapomniano o komforcie dziecka. Obszerne siedzisko z regulowanym kątem nachylenia sprawia, że można dostosować oparcie i w razie konieczności nawet rozłożyć je całkowicie do pozycji płaskiej. Gdy dziecko ucina sobie drzemkę, amortyzowane koła dbają o to aby nic nie zakłócało snu. Gdy zachodzi potrzeba, wózek można bardzo szybko złożyć kilkoma prostymi ruchami, a niewielkie rozmiary jakie wózek osiąga po złożeniu sprawiają, że transport jest bezproblemowy.

Nowy model Eezy S Twist 2

Ten wózek marki Cybex to lekkie i praktyczne rozwiązanie dla rodziców, którzy cenią sobie funkcjonalność i wygodę przy jednoczesnym posiadaniu dość niewielkiego miejsca do transportowania większych wózków. Rozwiązania jakich użyto w tym modelu pozwalają na spacerowanie z dzieckiem przodem lub tyłem do kierunku jazdy. System podróżny pozwala na zastosowanie odpowiednich akcesoriów potrzebnych w danych momencie. Kompatybilne komponenty z modelem Cybex Eezy S Twist 2 to na przykład Gondola S oraz foteliki samochodowe marki Cybex. Ten wózek wyposażony został w wiele funkcji ułatwiających codzienne podróże. Dostępny jest także w wersji Plus, w której są większa koła przydające się na bardziej wyboistym i wymagającym terenie. Model Cybex Eezy S Twist 2 jest niezwykle lekki, łatwy w składaniu i kompaktowy przez co na pewno stanie się ulubionym kompanem dla rodzin, które często podróżują

Decydując się na którykolwiek z tych modeli należy wziąć pod uwagę przede wszystkim styl życia rodziny i dostosować wózki z serii Cybex w taki sposób aby stały się tylko praktycznym i łatwym w obsłudze uzupełnieniem w codzienności.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!