Wracają połączenia lotnicze na trasie ze Szczecina do Krakowa!

2021-03-04 9:46
Redakcja
2021-03-04 9:46

Linia lotnicza Ryanair już od 2 maja 2021 roku wraca na trasę ze Szczecina do Krakowa. Ceny biletów zaczynają się od 50 złotych za podróż w jedną stronę i są dostępne na stronie internetowej przewoźnika.

Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu wg następującego rozkładu lotów: 
czwartek: Wylot z Krakowa o godzinie 06.00, przylot do Szczecina o godzinie 07.10 – Wylot ze Szczecina – godzina 07.40, przylot do Krakowa – godzina 08.45
niedziela: Wylot z Krakowa o godzinie 13.00, przylot do Szczecina o godzinie 14.10 – Wylot ze Szczecina – godzina 14.40, przylot do Krakowa – godzina 15.45

Ceny biletów zaczynają się od 50 złotych za podróż w jedną stronę i są dostępne na stronie internetowej przewoźnika: www.ryanair.com.

Port Lotniczy Szczecin – Goleniów sądzi, że w tych niespokojnych czasach związanych z pandemią COVID – 19 i co chwilę wprowadzanym w różnych krajach ograniczeniom i obostrzeniom, trasa ta okaże się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, szczególnie jako alternatywa dla wiosenno – letniego wypoczynku na terenie Polski.

Przy zachowaniu pełnego rygoru sanitarnego, po 50 minutach lotu mieszkańcy Małopolski i Zachodniopomorskiego cieszyć się będą mogli urokami tych dwóch zakątków naszego kraju, z jednej strony udając się do Szczecina lub nad bałtyckie morze, z drugiej zaś do Krakowa lub w przepiękne Tatry.

Ze szczecińskiego lotniska, w 2021 roku, w systemach rezerwacyjnych linii lotniczych dostępne są: PLL LOT – Warszawa, Ryanair – Londyn Stansted, Dublin, Liverpool, Kraków, Norwegian – Oslo Gardemoen, Kopenhaga, Wizz Air – Oslo Torp, Stavanger, Bergen, Lwów, SAS – Kopenhaga, Czartery turystyczne – Turcja, Bułgaria z: TUI, Coral Travel, Itaka, Rainbow Tours.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!