Wodny tor przeszkód, czyli wakacyjne szaleństwo z gryfickim basenem!

2020-06-26 10:20
Katarzyna Adamiak
2020-06-26 10:20

Wraz z początkiem wakacji na gryfickiej pływalni stanął wodny tor przeszkód. Najmłodsi będą mogli korzystać z atrakcji przez całe wakacje.

ZDJĘCIE 1 z 3

Burmistrz Gryfic oraz kierownik pływalni w Gryficach zapraszają na aktywny wypoczynek na basenie. Już od dziś najmłodsi mogą tu korzystać z wodnego toru przeszkód.

Na basenie sportowym tor zakończony skokiem w zwyż, a do tego mini zjeżdżalnia i pływająca wyspa na basenie rekreacyjnym będą cieszyć najmłodszych przez dwa wakacyjne miesiące. Tor wodny jest prezentem władz gminy i kierownika basenu, dla wszystkich dzieci z okazji zakończenia roku szkolnego.

- Ostatnie miesiące były trudne dla najmłodszych mieszkańców. Z powodu pandemii dzieci nie chodziły do szkoły, nie uczestniczyły też w żadnych dodatkowych zajęciach. Tor przeszkód jest nie tylko sportową atrakcją wakacyjną na naszym obiekcie, ale także nagrodą dla dzieci, za to, że tak dobrze sobie w tym czasie poradziły – przekazuje naszej redakcji Łukasz Uldynowicz kierownik gryfickiej pływalni.

Tor wodny z pewnością zachęci dzieci do aktywnego spędzenia czasu na pływalni. Tym bardziej że w połowie sezonu wakacyjnego, wymienione zostaną jego elementy.

Warto dodać, że zanim tor wodny został na dobre zainstalowany na wodzie, był kilkukrotnie dezynfekowany. Wszystko po to, aby korzystanie z niego było w stu procentach bezpieczne.

Basen czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 22.00, w soboty i niedziele w godz. 8.00 – 22.00. Tor przeszkód dla dzieci dostępny jest codziennie w godz. 9.00 – 20.00.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!