Włodarze gminy Płoty odwiedzili siedzibę Fundacji WOŚP

2022-01-12 22:30
Karol Szumny
2022-01-12 22:30

Burmistrz Radosław Mackiewicz, zastępca burmistrza Edyta Podgórska oraz dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Paweł Marek wraz z wolontariuszami i przedstawicielem płotowskiego sztabu WOŚP Marcinem Grędą odwiedzili siedzibę Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na początku tygodnia odbyło się spotkanie włodarzy gminy Płoty z Jerzym Owsiakiem. W spotkaniu brali udział burmistrz Radosław Mackiewicz, zastępca burmistrza Edyta Podgórska, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Paweł Marek, a także wolontariusze wraz z przedstawicielem płotowskiego sztabu Marcinem Grędą.

„Dobre relacje na szczeblu samorządu i fundacji to efekt dotychczasowej bardzo dobrej współpracy. Przed nami dużo pracy zarówno przed finałem jak i po nim.  O tym, co udało się ustalić i jakie plany na dalszą współpracę, poinformujemy w najbliższym czasie. Jedno jest pewne – szeroka współpraca, która szykuje się zaraz po finale, przyniesie ponownie dużo dobrego dla mieszkańców. Tymczasem przygotowania do 30 jubileuszowego Finału WOŚP idą pełną parą. Na ten moment możemy zdradzić, że mieszkańcy będą wspólnie z orkiestrą grali przez trzy dni 28, 29 i 30 stycznia 2022.” – czytamy na Facebooku Gminy Płoty.

Członkowie płotowskiego sztabu przywieźli do siedziby Fundacji WOŚP przedmioty na licytacje. Były to płotowskie finałowe sztachety. Jak udało nam się ustalić, okazały się one tak niezwykłym prezentem, że będą one licytowane również poza granicami naszego kraju. Między samorządem Płotów a sztabem WOŚP pozostają bardzo dobre relacje.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

13.01.2022 14:31

Gdzie herp Płot ? Teczowi gumofilcach.

Do x

13.01.2022 14:31

Ortografia!?!

13.01.2022 18:00

Ile jadu w was ludzie. Zasługujecie na ten Rząd i to co wam robi.