Własny biznes w naszym regionie? Poprowadź swój sklep przy wsparciu dużej sieci

2021-12-20 11:31
Redakcja
2021-12-20 11:31

Chcesz realizować się w handlu i prowadzić swój sklep na lokalnym rynku? Sprawdź ofertę franczyzową Żabki, której zaufało już ponad 6300 przedsiębiorców w całym kraju, a nowe sklepy powstają również w naszej okolicy. Sieć oferuje współpracującym z nią franczyzobiorcom szeroki zakres wsparcia technologicznego, edukacyjnego czy finansowego. Dodatkowo każdy, kto rozpoczyna swoją działalność objęty jest indywidualnym szkoleniem teoretycznym i praktycznym. Nowo przystępującym do sieci Żabka gwarantuje wyposażoną i zatowarowaną placówkę, atrakcyjny przychód w wysokości 17 tys. zł. miesięcznie przez pierwszy rok działalności oraz bonus finansowy w wysokości 10 tys. zł na start!

Sklepy pod zielonym szyldem działają zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, także poniżej 20 tys. mieszkańców, dając klientom dostęp do bogatego asortymentu produktowego i szerokiego pakietu usług. Placówki Żabka prowadzone są przez lokalnych przedsiębiorców, którzy współpracują z siecią na zasadzie franczyzy. Każdy nowy franczyzobiorca otrzymuje od sieci gotowy do prowadzenia sklep w dobranej, dostosowanej i wynajętej przez nią lokalizacji. Nie musi również martwić się o zatowarowanie swojej placówki. Ponadto Żabka zapewnia wszystkim nowym przedsiębiorcom przez pierwszy rok działalności przychód gwarantowany w wysokości 17 tys. zł miesięcznie oraz dodatkowo bonus na start wynoszący 10 tys. zł. To wszystko przy wkładzie własnym wynoszącym jedynie około 5 tys. zł., które przeznaczone jest na zakup kas fiskalnych i koncesji, która refundowana jest po 3 miesiącach od startu biznesu.

Żabka udostępnia franczyzobiorcom również swój know-how, pełne zaplecze marketingowe i dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających zarządzanie biznesem, jak aplikacja mobilna Cyberstore, która daje możliwość zdalnego kierowania procesami w sklepie. Sieć wspiera zrzeszonych w niej przedsiębiorców niemal w każdym obszarze funkcjonowania, m.in. także poprzez dedykowane im Centrum Wsparcia Franczyzobiorców oraz stałą pomoc ze strony Partnera ds. sprzedaży. Opieka ze strony dużej organizacji, to z pewnością duże ułatwienie dla drobnych przedsiębiorców, mogące pomóc złagodzić odczuwane w biznesie skutki pandemii – Żabka od początku wprowadzania ograniczeń bezpłatnie zaopatruje swoich franczyzobiorców i ich sklepy we wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej i do dezynfekcji.

W minionym roku, by dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo biznesów prowadzonych przez przedsiębiorców działających w sieci, Żabka wprowadziła we współpracy z TUW PZUW „Polisę na biznes”. Jest to rodzaj zbiorowego ubezpieczenia, którego zadaniem jest ochrona franczyzobiorców przed ryzykiem niepowodzenia ich biznesu i ewentualnym zakończeniem współpracy z siecią z ujemnym saldem finansowym.

Co zrobić, aby dołączyć do sieci?

 Każda osoba zainteresowana rozpoczęciem współpracy z siecią musi przejść proces rekrutacji i szkoleń. Dzieje się to niezależnie od tego, czy posiada profilowane wykształcenie, ma doświadczenie w handlu albo działała jako przedsiębiorca. To, co ma znaczenie to przedsiębiorcza postawa, motywacja do zarządzania własnym sklepem, zaangażowanie i pracowitość. Zarówno rekrutacja, jak i szkolenia są ważnym etapem w bliższym poznawaniu się między siecią a franczyzobiorcami, a także budowania wiedzy nt. Żabki przez przyszłych franczyzobiorców czy, a także zdobywania lub poszerzenia przez nich kompetencji w zakresie handlu i prowadzenia własnego sklepu.

 – Poszczególne etapy rekrutacji na franczyzobiorców naszej sieci są bardzo przejrzyste i komunikowane kandydatom od samego początku. Dostarczamy im pełne informacje, odpowiadamy na pojawiające się w trakcie całego procesu pytania, szkolimy bezpośrednio w sklepie. Dostarczamy kandydatom różnego rodzaju materiały jak choćby nt. podatków czy systemu rozliczeń. Staramy się zapewnić każdemu nowemu franczyzobiorcy właściwe przygotowanie do prowadzenia biznesu i swojego sklepu pod szyldem sieci już na etapie rekrutacji i szkoleń - tak aby na początku mógł mocno skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu w okolicy i budowania grona stałych klientów – podkreśla Damian Rybak, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Wsparcia Franczyzobiorców w Żabka Polska.  

Chciałbyś otworzyć swój sklep w Gryficach, Trzebiatowie lub Brojcach? Dowiedz się więcej na www.zabka.pl/franczyza