WizzAir przyspiesza cięcia. Także na lotnisku Szczecin - Goleniów

2023-01-12 9:50
Paweł Palica
2023-01-12 9:50

Szybciej niż jeszcze niedawno zapowiadano zniknie z systemu rezerwacyjnego taniej linii lotniczej WizzAir rejs pomiędzy portem lotniczym Szczecin - Goleniów a Norwegią.

Informacje o tym, że popularna "Landrynka" usunęła ze swojego rozkładu lotów na tegoroczny sezon letni ponad 20 tras z i do Polski, informowaliśmy już w grudniu. Cięcia dotyczą niestety także naszego lotniska i tras do Stavanger oraz Bergen. Jak się obecnie okazuje, drugi z tych kierunków skasowany zostanie nie jak pierwotnie zapowiadano z końcem marca, a już w tym miesiącu. Ostatni lot na tej trasie odbędzie się 29 stycznia.

Pamiętać należu o tym, że WizzAir należy do najbardziej nieprzewidywalnych linii lotniczych. Niewykluczone więc, że oba połączenia wkrótce znów pojawią się w rozkładzie lotów węgierskiego przewoźnika.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Marek

odpowiedz
25.01.2023 05:58

Gówniany przewoźnik. Mimo zapowiedzi skasowali loty wcześniej. Co z ludźmi, którzy zaplanowali już urlopy, załatwili wszystkie często niełatwe sprawy organizacyjne a teraz zostali na lodzie? Często sprzedawali więcej biletów niż miejsc i ostatni przybyli na lotnisko byli odsyłani z kwitkiem. Wielokrotnie informowali sms-ami że lot opóźniony o 2 czy 3 godziny, człowiek przyjeżdżał ciut później niż planowy lot i odbijał się od zamkniętej bramki. Bo zapomnieli poinformować, że jednak lot będzie miał tylko 20 minut opóźnienia. Obsługa pokładowa w porządku, samoloty też nienajgorsze, ale organizacja do bani. I jeszcze nie da się normalnie zadzwonić bo połączenia drogie jak na sex-telefon, o ile w ogóle ktoś odbierze. Niestety cięcie kosztów kosztem jakości.

jarek

odpowiedz
12.01.2023 20:40

jaka znowu landrynka? Latam nimi do czasu do czasu i nigdy wczesnie nie slyszalem tej dziwnej nazwy