Wirtualna WOŚP. Orkiestra inna niż zwykle

2021-01-22 11:56
Adam Litwinowicz
2021-01-22 11:56

31 stycznia zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku ze względu na kwarantannę narodową, która obowiązuje do końca stycznia, będzie to Finał inny niż zwykle.

fot. archiwum

Organizatorzy sztabu w Mrzeżynie zapowiadają zmiany, które wynikają ze względu na obostrzenia.

- Co to znaczy wirtualnie? Wirtualnie znaczy że możecie pobiec lub pójść na spacer z psem w dowolnym miejscu i o dowolnej godzinie w dniu Finału – czytamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrzeżynie.

W tym roku, podobnie jak w latach minionych w Mrzeżynie miał odbyć się bieg z Jackiem Kabatą oraz pierwsza edycja spaceru z psem. Te imprezy odbędą się inne formie. Sam Jacek Kabata zamierza przebiec dystans (w formie treningu) czyli 29 kółek wokół Mrzeżyna (29 x 2 km). Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału, ale w innym miejscu – jednak tylko w dniu Finału.

- Musicie przebiec minimum 2km lub wielokrotność 2km. Przygotowaliśmy dla Was numery startowe – jeżeli chcecie taki numer to napiszcie do nas maila (mrzezyno998@gmail.com) i podajcie swój adres, a my wyślemy Wam numer za pobraniem (koszt ok 15 zł). Dla osób z Mrzeżyna możliwy będzie odbiór numerów tylko przed finałem przy remizie – z zachowaniem dystansu i ilości osób. Informacje o godzinach w których można odebrać numery podamy w przyszłym tygodniu.Mamy już wirtualną eskarbonkę i tam też możecie wrzucić wpisowe: https://eskarbonka.wosp.org.pl/pj3m9fczytamy na stronie.

Zgodnie z wytycznymi sanepidu, które otrzymała Fundacja WOŚP – kwesta wolontariuszy w terenie jest dozwolona. Można wrzucać datki do puszek. Wolontariusz nie może osobiście nakleić na darczyńcy naklejki – może ją jedynie przekazać i darczyńca sam ją sobie nalepi.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!