Wioska Artystyczna Janowo otwiera sezon letni! Znamy datę i pierwszy spektakl

2023-05-25 10:52
Karol Szumny
2023-05-25 10:52

5 lipca 2023 roku odbędzie się Dzień Otwarcia Wioski Artystycznej Janowo. Inauguracyjnym spektaklem będzie „Pani Pylińska i sekret Chopina” w reżyserii Roberta Glińskiego.

fot. Wioska Artystyczna Janowo // Facebook

Wioska Artystyczna Janowo zaprasza na Dzień Otwarcia. 5 i 6 lipca odbędzie się spektakl pt. „Pani Pylińska i sekret Chopina” w reżyserii Roberta Glińskiego.

„Przedstawienie, które zabiera widza w niezapomnianą podróż do Paryża! Jest to propozycja, która na tle innych propozycji wyjazdowych wyróżnia się w pewien sposób formą, co nie znaczy że jest trudna w odbiorze. Wręcz przeciwnie! Autorem sztuki jest w końcu popularny i znany Eric-Emmanuel Schmitt. A w obsadzie: Joanna Zółkowska, Paulina Holtz / Dorota Naruszewicz i Kacper Kuszewski. Utwory Chopina gra Lena Ledoff” – czytamy w opisie wydarzenia.

Wioska Artystyczna Janowo, znajdująca się w gminie Karnice, to kulturalno-artystyczne przedsięwzięcie działające od 2018 roku. Przez całe wakacje na turystów i mieszkańców czekają m.in. spektakle dla dzieci i dorosłych, koncerty, wystawy, gra wiejska oraz dwa pokoje zagadek.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!