Wielkanocne zakupy droższe niż w ubiegłym roku. Ile planujecie wydać?

2023-03-31 10:49
Redakcja
2023-03-31 10:49

Ceny żywności idą w górę. Przed świętami zaobserwujemy wyraźnie uderzenie drożyzny – ostrzegają eksperci. Szykujmy się zwłaszcza na wyższe ceny nabiału i produktów zbożowych.

Wielkanoc już za niecałe dwa tygodnie. Sztandarowy produkt tych świąt – jajka – niestety przeciętnie kosztują około złotówki za sztukę. To wysoka cena i niestety – nie wyjątek. Drożeją wszystkie podstawowe produkty spożywcze. W górę idą także ceny mąki – niezbędnej do ciast, ale też pieczywa. Najzwyklejsza kajzerka kosztuje przeciętnie 70 groszy.

Nie jest łatwo oszacować, ile pieniędzy wydamy na organizację świąt wielkanocnych w tym roku, choćby z uwagi na rosnącą inflację, w ubiegłym koszty były wyższa, a panująca obecnie inflacja nie napawa optymizmem.

Ile pieniędzy w tym roku przeznaczycie na organizację świąt wielkanocnych? Czekamy na Wasze komentarze.

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Tylko PIS

odpowiedz
31.03.2023 18:50

Jedyna słuszna partia tylko prawo i sprawiedliwość może pomóc wyciągnąć kraj z inflacji

Bez litosci

31.03.2023 18:50

Ta inflacje to tobie twoja ukochana partia zafundowala.marne nadzieje twoje,im dluzej tym gorzej bedzie,i nie zwalaj na Tuska bo juz 8 lat nie rzadzi.

M

31.03.2023 18:50

Opamiętaj się. Kraj w ruinie! Jedyna prawda jaką Szydło powiedziała. Bo to była obietnica przedwyborcza. Zamiast świętować lataj po placu I krzycz KOCHAM PiS! I wodza Jarka w dziurawych butach. To państwo wygląda już jak on sam. Brudne, zaniedbane i niechlujne. Jeszcze okradzione i ogłupione. Karmione zabobonami i bezwolne. Tacy jak ty siedzą w tym szambie i jeszcze wrogów szukają nie tam gdzie trzeba.