Wesoły Konduktor zaprasza do zabawy

2021-07-22 10:31
Redakcja
2021-07-22 10:31

W najbliższą sobotę, 24 lipca w pociągach Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej po rocznej przerwie będzie można znów spotkać Wesołego Konduktora.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa zaprasza dzieci do zabawy na dworcach w Trzęsaczu i Pogorzelicy oraz podczas podróży nadmorską wąskotorówką. W ramach spotkań z Konduktorem Tomkiem na wesołych peronach w Trzęsaczu i Pogorzelicy odbędą się animacje i zabawy przy muzyce. Wspólne zabawy, puszczanie baniek mydlanych oraz  iluzja stolikowa z elementami iluzji scenicznej - na to mogą liczyć w najbliższą sobotę nasi milusińscy. A tych, którzy nie spotkają Konduktora Tomka na dworcach organizatorzy zapraszają na pokład wąskotorówki, bo tam też będzie psocił i czarował wąskotorowy klaun. Animacje potrwają w godz. od 10:00 do 15:00.

 

 

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Gosc

odpowiedz
28.07.2021 01:02

Za moich czasuw tj za PRL lu byl taki pan konduktor I jezdzil ta sama kolejka taki niski chyba z gryfic bardzo mily I zabawny pan do dzis z nezem wspominamy go zawsze usiech mial na twazy a swoimi zartami rozbawial wszystkich bez wzgledu na wiek umial doradzic porozmawiac I wysluchac co kto ma do powiedzenia baaardzo byml mily u tez go nazywali WESOLY KONDUKTOR milo powspominac dawne czasy I pana konduktora malego tj niskiego ..no cuz zostalo mi pana wesolego konduktora pozdrowic od wczasiwiczuw z wroclawia ...

Krysia wczasowiczka

odpowiedz
28.07.2021 02:11

O tak pamietan dobrze tego pana KONDUKTORA z waskotoruwki ...... miło wspominam POZDRAWIAM...