Wandale zdewastowali dworcową toaletę, nie działa też kasa biletowa. Kiedy to się zmieni?

2024-06-17 9:54
Karol Szumny
2024-06-17 9:54

Od 1 czerwca nie działa kasa biletowa na dworcu kolejowym w Gryficach. Podróżujący nie skorzystają też z dworcowej toalety. Mieszkańcy są oburzeni i pytają, kiedy się to zmieni.

ZDJĘCIE 1 z 3

Brak kasy biletowej czy brak toalety – to ostatnie problemy dworca kolejowego w Gryficach. Podróżujący nie kryją swojego niezadowolenia.

„Toalety wyremontowane, a podróżni nie mają gdzie załatwić potrzeb fizjologicznych. A zbliża się przecież sezon”, „Znowu nieczynna kasa na PKP, wstyd” – piszą do nas.

Jak przekazuje nam Bartłomiej Sarna z Biura Prasowego PKP S.A., dworcowa toaleta została zdewastowana w pierwszej połowie maja.

- Nieznani sprawcy zdewastowali toalety (m.in. umywalki, toalety, a także inne elementy wyposażenia) na dworcu w Gryficach, a jakiś czas później uszkodzono również wrzutomat zamontowany na drzwiach do toalet – informuje Bartłomiej Sarna.

Jak zapowiada rzecznik, toalety zostaną ponownie udostępnione pasażerom po naprawie uszkodzeń, a także montażu nowego wrzutomatu. - Przewidujemy, że nastąpi to na przełomie czerwca i lipca – poinformował Bartłomiej Sarna.

Od 1 czerwca nie działa też kasa biletowa. Zmieni się to w najbliższych tygodniach.

- Obecnie jesteśmy na etapie podpisania umowy z nowym podwykonawcą – przekazał naszej redakcji rzecznik szczecińskiego oddziału POLREGIO, Damian Kurpiel.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!