Walentynki w powiecie gryfickim. Oto kilka propozycji

2025-02-13 14:01
Karol Szumny
2025-02-13 14:01

Już jutro walentynki, czyli święto wszystkich zakochanych. Oto kilka propozycji, jak spędzić ten dzień w naszym powiecie.

Walentynki, obchodzone 14 lutego, to dzień, który zyskał dużą popularność na całym świecie, stając się okazją do wyrażenia uczuć wobec bliskich osób. Choć początkowo miały charakter romantyczny, to dziś walentynki stały się także ważnym wydarzeniem komercyjnym. Sklepy, restauracje, kwiaciarnie i firmy zajmujące się prezentami rozkwitają w tym okresie, oferując specjalne promocje, zniżki i oferty skierowane do zakochanych.

Jedną z propozycji są słodkości z piekarni z cukiernią „Zakwas” w Gryficach. Cukiernicy przygotowują na ten dzień wiele smakowitości, m.in. słodkości w kształcie serca. Menu walentynkowe przygotowała również Restauracja 32 w Gryficach.

W Kinie Kapitol w repertuarze o godz. 11:00 film animowany „Emma Odważna”, o godz. 15:00 „Kapitan Ameryka: Nowy Wspaniały Świat” z dubbingiem, natomiast o 17:30 romans „Światłoczuła”. O godz. 20:00 ponownie „Kapitan Ameryka: Nowy Wspaniały Świat”, ale z napisami.

Z okazji walentynek konkurs przygotowała Gmina Trzebiatów. Należy dodać publiczny post na Facebooku ze zdjęciem miejsca w Trzebiatowie, które skradło twoje serce i opisać, dlaczego to właśnie ono sprawiło, że zakochałeś/aś się w tym mieście. Szczegóły na stronie Gminy.

A Wy jak zamierzacie spędzić ten dzień?

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!