Ukradł słodycze i uciekł. Policjanci zatrzymali 18-latka
Policjanci z Trzebiatowa zatrzymali 18-latka podejrzewanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej. Do zdarzenia doszło 25 listopada na terenie miasta.
Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Gryficach, do jednego ze sklepów spożywczych na terenie Trzebiatowa wszedł młody mężczyzna, a następnie dokonał kradzieży słodyczy. Podczas próby wyjścia z łupem wykręcił rękę interweniującej pracownicy sklepu, doprowadzając ją do stanu bezbronności, po czym uciekł ze słodyczami.
„Mundurowi podczas wykonywania czynności do innych spraw służbowych rozpoznali, a następnie zatrzymali 18-letniego mieszkańca Trzebiatowa podejrzewanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej z 25 listopada” – podano w komunikacie.
18-latek usłyszał zarzut dokonania kradzieży rozbójniczej mniejszej wagi i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za to przestępstwo grozi nawet do 5 lat więzienia.
Komentarze (0)
Poznaj opinie mieszkańców.
Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!