Udane zakończenie sezonu halowego

2023-03-26 20:14
Karol Szumny
2023-03-26 20:14

Startem w Mistrzostwach Województwa LDK, które odbyły się w Szczecinie zawodnicy „Mokasyna” zakończyli tegoroczny sezon halowy. Choć to późny start – to był potrzebny i bardzo udany przerywnik w trakcie trwających już przygotowań do sezonu letniego. Nasz dorobek to dwa medale, blisko dwadzieścia rekordów życiowych i dwa rekordy klubu.

ZDJĘCIE 1 z 5

Najlepszy w ekipie był Piotr Świtoń, który ustanowił rekordy życiowe i jednocześnie rekordy klubu w biegu na 60 metrów przez płotki – 8,89 (2 miejsce) oraz w skoku w dal - 5.66. Do tego nieźle skoczył wzwyż -165. Dobre wyniki zanotowały także Martyna Konieczko i Paulina Zdzięborska. Pierwsza ustanowiła nowy rekord życiowy 9,54 w biegu płotkarskim (przy 9,49 Pauliny) a obie uzyskały solidne 160 centymetrów w skoku wzwyż.  Swoje rekordy życiowe  w skoku w dal i wzwyż  ustanowił także Oleksandr Chernyshov.

Bardzo dobre wyniki będące rekordami życiowymi uzyskały w biegach płotkarskich nasze młodsze reprezentantki: Nela Manturewicz, Kinga Krawczyk, Klaudia Rakocy, Pola Opasała, Anastasiia Kormysh i Magdalena Krawczyk. Bez rekordu ale za to z brązowym medalem wróciła Maria Habrych. Rekordy życiowe w biegu na 60 metrów i skoku w dal ustanowili także: Marcelina Paszkot, Eryk Staszczyk, Natalia Sobczak i Amelka Bednarek. 

Dobrze zaprezentowały się także pozostałe nasze reprezentantki. Wszystkie uzyskały wyniki niewiele słabsze od „życiówek”.

tekst i zdjęcia: Mokasyn Płoty

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!