Uczniowie gryfickiej „Trójki” zakończyli rok szkolny

2024-06-21 11:13
Karol Szumny
2024-06-21 11:13

Dzisiaj uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Gryficach zakończyli rok szkolny. Młodzi absolwenci odebrali świadectwa oraz dyplomy. Gratulacje dla wyróżnionych i nagrodzonych złożył także burmistrz Gryfic Tomasz Aniuksztys.

ZDJĘCIE 1 z 12

W piątek, 21 czerwca, uczniowie gryfickiej „Trójki” – podobnie jak ich koleżanki i koledzy w całej Polsce – zakończyli rok szkolny.

- Ten rok w naszej szkole był jak zawsze ciężki, ale jednocześnie piękny. Gdy widzimy uśmiechy dzieci, kwiaty, nagrody, to nawet jeśli coś było nie tak, to i tak już nikt o tym nie pamięta. To piękny dzień – mówi Agnieszka Mackojć, dyrektor SP3 w Gryficach.

- W naszej szkole jest mnóstwo uzdolnionych dzieci, które odkrywają swoje pasje. Po to właśnie jesteśmy, by uczniowie mogli poszukiwać siebie – podkreśla.

Z okazji wakacji dyrektor szkoły życzyła dzieciom udanego odpoczynku, uśmiechu i wielu przygód.

Gratulacje dla wyróżnionych i nagrodzonych złożył także burmistrz Gryfic Tomasz Aniuksztys.

- Odwiedziłem dziś Szkołę Podstawową nr 3, bo sam jestem jej absolwentem. Było mi przemiło znowu po tylu latach się tutaj pojawić. Tym razem to ja mogłem życzyć udanych wakacji. Podziękowałem również uczniom, rodzicom i nauczycielom za ich pracę w tym roku. To wspólny sukces ich wszystkich. Życzę wszystkim zdrowych i szczęśliwych wakacji i żeby wszyscy mogli się we wrześniu ponownie spotkać – powiedział Tomasz Aniuksztys.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!