„Tych kwiatków już nie wykorzystamy. Weź sobie, niech zrobią ci miły dzień!”

2024-02-26 11:57
Karol Szumny
2024-02-26 11:57

Popularny trend z TikToka czy Instagrama dotarł do Gryfic. Kwiaty, które nie zostały sprzedane, można wziąć zupełnie za darmo. Na tę akcję zdecydowała się Magdalena Karniejew, właścicielka kwiaciarni „Chabrowe Studio” w Gryficach.

Pod kwiaciarnią „Chabrowe Studio” w Gryficach pojawiła się ostatnio tabliczka, a wraz z nią kilka sztuk kwiatów w wazonach. „Tych kwiatków już nie wykorzystamy. Weź sobie, niech zrobią ci miły dzień!” – czytamy tuż obok.

- Zainspirowałam się trendem, który ostatnio krąży w mediach społecznościowych. Pomyślałam sobie, że to dobry pomysł, bo zawsze coś zostaje na weekend w kwiaciarni, a wiadomo, że to się już nie sprzeda – wyjaśnia w rozmowie z naszym reporterem Magdalena Karniejew, właścicielka kwiaciarni „Chabrowe Studio”.

- Nie każdy może sobie pozwolić na zakup kwiatów, dlatego chcę, żeby ludzie mieli trochę radości. Lepiej te kwiatki rozdać niż wyrzucić – zaznacza florystka.

W minioną sobotę w wazonach na parapecie kwiaciarni pojawiły się małe bukieciki. Akcja przyjęła się bardzo dobrze, bo wszystkie udało się rozdać. Tak będzie co tydzień.

Pani Magdalena zachęca również do oznaczania „Chabrowego Studia” w mediach społecznościowych.

- Miło nam będzie, jeśli osoba, która weźmie kwiatki, oznaczy nas na Instagramie albo na Facebooku. To będzie miły odzew – powiedziała Magdalena Karniejew.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!