Drużyny z powiatu kołobrzeskiego zagrają w Trzebiatowie!

2023-01-20 11:55
Karol Szumny
2023-01-20 11:55

W najbliższą niedzielę w Trzebiatowie zostanie rozegrany mecz w ramach zimowego turnieju o Puchar Prezesa ZZPN. Choć nie bierze w nim udziału żadna drużyna z naszego powiatu, to fani piłki nożnej będą mogli obejrzeć starcie ekip z powiatu kołobrzeskiego.

W sobotę oraz w niedzielę zostaną rozegrane mecze w ramach zimowego turnieju o Puchar Prezesa ZZPN. W rozgrywkach nie bierze udziału żadna drużyna z powiatu gryfickiego, ale w terminarzu spotkań możemy zauważyć, że jeden z meczów zostanie rozegrany właśnie na terenie naszego powiatu.

W niedzielę o godzinie 10:00 na Euroboisku w Trzebiatowie zagra Chrobry Drzonowo oraz KS Mustang – drużyny z powiatu kołobrzeskiego występujące na co dzień w B Klasie, razem w grupie z Orłem Mrzeżyno.

Dlaczego obie ekipy przyjadą do Trzebiatowa? Jak wyjaśnia trener koordynator KS Mustang Paweł Pielichowski, wszystko ze względu na deficyt boisk i zajęte terminy.

- Boisk ze sztuczną murawą nie ma zbyt wiele, a wszystkie terminy są zajęte. W Trzebiatowie było jeszcze miejsce i stąd taki wybór – przekazał nam trener KS Mustang.

Rega Trzebiatów zagra swój pierwszy mecz kontrolny dopiero w przyszłym tygodniu, więc dla fanów piłki nożnej starcie Chrobry-Mustang będzie wcześniejszą okazją na sportowy, niedzielny poranek.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Zbyszek

odpowiedz
20.01.2023 14:06

No normalnie szok i niedowierzanie! Po co o tym pisać? Brak normalnych tematów?

RKS HUWDU

20.01.2023 14:06

Wyobraź sobie, że niektórzy ludzie interesują się sportem i to przydatne informacje.