Trzeci dzień egzaminu maturalnego. Chwila „przed” w trzebiatowskim Herbercie. Zobacz zdjęcia

2024-05-09 12:13
Adam Litwinowicz
2024-05-09 12:13

Dzisiaj w całej Polsce odbywa się trzeci dzień egzaminu maturalnego. Punktualnie o godzinie 9:00 rozpoczął się sprawdzian z języka angielskiego. Uczniowie Zespołu Szkół im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie zaznaczają, że przynajmniej dwa wcześniejsze pisane przez nich egzaminy nie były takie trudne, jak przypuszczali.

ZDJĘCIE 1 z 24

O godzinie 9:00 w całej Polsce rozpoczął się egzamin maturalny z języka angielskiego. Zdaniem niektórych pytanych przez nas abiturientów egzamin z języka polskiego był łatwiejszy niż ten, z którym musieli się zmierzyć w czasie matury próbnej, natomiast matematyka była już nieco trudniejsza. Jeżeli chodzi o język angielski, to tu obawy już są najmniejsze.


- Największy stres towarzyszył nam pierwszego dnia, kiedy wchodziłyśmy do sali. Dzisiaj jest już trochę łatwiej — tuż przed wejściem do sali egzaminacyjnej powiedziała Natalia Wawiórko. W podobnym tonie wypowiadała się jej koleżanka Katarzyna Karelus. - Tak naprawdę nie wiedziałam co mnie czeka, a to wiązało się z tym, że nie mogłam spać. Teraz jest już trochę lepiej — dodaje. 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!