Trzebiatowski magistrat opublikował ankietę dotyczącą żłobka

2021-02-17 15:05
Adam Litwinowicz
2021-02-17 15:05

Na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Trzebiatowie pojawiła się ankieta, w której pojawiają się pytania dotyczące funkcjonowania planowanego otwarcia żłobka gminnego.

- Poprzez poniższą ankietę chcemy poznać opinie mieszkańców gminy Trzebiatów na temat otwarcia żłobka w nowo powstałym budynku przy Przedszkolu w Trzebiatowie przy ul. Długiej 11. – czytamy na stronie. - Żłobek dotyczyłby tylko dzieci, które w roku szkolnym rozpoczynającym się 1 września 2022 r. mają ukończony rok życia i nie więcej niż 3 lata, a rodzice dziecka są pracujący – czytamy dalej.

Urzędnicy zwracają się prośbą o wypełnienie ankiety, która jest dobrowolna i anonimowa. Dane w niej zawarte pozwolą właściwie ocenić potrzeby mieszkańców gminy w tym zakresie. Planowane otwarcie placówki jest na czwarty kwartał 2022 r. Ankietę można dostarczyć osobiście do Urzędu Miejskiego, a także wypełnić w internecie.

Więcej informacji – kliknij tu.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Maniek

odpowiedz
18.02.2021 10:40

Po tym, jak zrobiono mieszkańców w bambuko z dwukrotnie ogłaszanymi ankietami do głosowania na nazwy rond, a potem i tak olano głosy mieszkańców, to niech burmistrz z radnymi sami sobie wypełniają wszelkie ankiety, bo pokazali, że i tak maja je w 4 literach i robią to co im pasuje.

Jola

odpowiedz
17.02.2021 17:01

A kolor elewacji to gips, żeby nie był pomarańczowy czasem, bo źle się będzie kojarzył.