Trener z Trzebiatowa wyróżniony na arenie województwa. Pomogli mieszkańcy

2024-02-02 17:09
Karol Szumny
2024-02-02 17:09

Trener Football Academy Trzebiatów – Łukasz Kurczak – został ogłoszony przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej trenerem miesiąca. Miano to otrzymał dzięki głosom oddanym na profilu Związku. Pomogli mieszkańcy Trzebiatowa.

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej jak co miesiąc organizował na swoim profilu plebiscyt na trenera miesiąca ZZPN. Głosujący za pomocą facebookowych reakcji wybierali swojego kandydata. Jednym z nich był trener Football Academy Trzebiatów – Łukasz Kurczak.

Trener z Trzebiatowa nie miał łatwego zadania, bo rywalizował głosami z trenerami m.in. z Kołobrzegu czy Szczecina. Początkowo nie wszystko szło dobrze, aż do momentu ogłoszenia tej rywalizacji na facebookowej grupie Trzebiatów online. Mieszkańców nie trzeba było namawiać i od razu pod profilem ZZPN pojawiło się multum reakcji za kandydaturą Łukasza Kurczaka.

Dziś ogłoszono wyniki. Trener Football Academy Trzebiatów zdobył blisko 800 głosów, co – jak zaznaczył ZZPN – jest jednym z najwyższych wyników organizowanego plebiscytu. Jak z tą wygraną czuje się sam zainteresowany?

- Uśmiech nie schodzi mi z twarzy, przeglądając te wszystkie posty i komentarze. Otrzymałem olbrzymie wsparcie, którego się nie spodziewałem. Coś wspaniałego mieć tyle ludzi za sobą. Cieszę się, że to, co robimy dla dzieci w klubie, zostało docenione i to w taki sposób – mówi w rozmowie z naszą redakcją Łukasz Kurczak.

- Sama nominacja była dla mnie ogromnym wyróżnieniem i myślałem że na tym pozostanie. No ale grubo się myliłem. Ludzie w Trzebiatowie jak zawsze stanęli na wysokości zadania. Nastąpiła pełna mobilizacja. Wszyscy znajomi i znajomi znajomych zaczęli udostępniać post. Wszystko poszło łańcuszkowo, wręcz śmiem twierdzić, że „viralowo”. I tak o to zwyciężyłem, ucierając nos kolegom trenerom ze Szczecina – dodaje.

- Dlatego dziękuję wszystkim za ogromne wsparcie, oddając na mnie swój głos. To dla mnie wielki zaszczyt i motywacja do jeszcze cięższej pracy. Trzebiatów, jesteście wspaniali – powiedział trener FA Trzebiatów.

grafika ZZPN

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!