Tragedia. Znaleziono ciało zaginionej uczennicy gryfickiego Liceum Ogólnokształcącego

2021-05-30 18:15
Redakcja
2021-05-30 18:15

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 18-letniej Magdaleny Magdowskiej. W lesie w okolicach miejscowości Świniec (gm. Kamień Pomorski) znaleziono ciało kobiety.

 

Od poniedziałku (24 maja) trwały poszukiwania 18-letniej Magdy Magdowskiej. Jak podała policja, kobieta wyjechała skuterem po zakupy z rodzinnej miejscowości Świniec do Kamienia Pomorskiego. Jej skuter zaparkowany był przed sklepem, a po kobiecie ślad zaginął.

18-latka była uczennicą drugiej klasy w Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Gryficach.

Kilkudziesięciu funkcjonariuszy, grupa poszukiwawczo – ratownicza z psami i dronami przez kilka godzin prowadziła dziś mozolne poszukiwania na terenach pomiędzy Świńcem a Sulikowem (gm. Kamień Pomorski). Jak podaje portal Kamieńskie.info, przeszukiwano okoliczne pola i tereny leśne. Około godziny 16 w trakcie penetracji kolejnego odcinka lasu natrafiono na ciało kobiety.

Jak donosi redakcja portalu Kamieńskie.info, policjanci dokonali zatrzymania mężczyzny, który może mieć związek z tragicznym zdarzeniem. 

Zobacz również: Policjanci natrafili na ciało kobiety. Tragiczny finał poszukiwań [ZDJĘCIA]

Komentarze (8)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Anonim

odpowiedz
30.05.2021 22:23

Teraz nie powinno być więzienie boi Tak wyjdzie powinien przejść naj surowsza karę bo rodzina ta teraz co przechodzi to szok

Dobro duszny..

30.05.2021 22:23

Wypuścić Go na wolność dać mu szansę!!!

Marko

odpowiedz
01.06.2021 13:13

Mam nadzieję że umilą mu życie współwięźniowie tak że przeklnie dzień w którym się urodził

Paweł Porębski

odpowiedz
31.05.2021 06:39

Tak wszystko sie zgadza kara smierci dla mordercow i gwalcicieli jak i pedofili taka jest prawda a czy zdajecie sobie sprawe chociaz jak dziala polski wymiar sprawiedliwosci? Ilu ludzi niewinnie siedzi bo byli w zlym miejscu o zlej porze?z braku dowodow a kogos trzeba ukarac zeby wlasnie tacy jak wy byli zadowoleni??a rzad ktory zabija szczepionkami tysiace ludzi wmusza nam je a potem za nic nie bierze odpowiedzialnosci??dla nich nie ma kary smierci?przeciez to tacy sami mordercy zeby kara smierci funkcjonowala musial by dzialac wymiar sprawiedliwosci rowny i sprawiedliwy dla wszystkich tak samo w swiecie pieniadza jest to nie mozliwe

do Pawła P

31.05.2021 06:39

Można mieć takie zdanie jak Ty , ale nie mieszaj wątków .

Ehe

odpowiedz
31.05.2021 06:04

Tacy chętni jesteście do kary śmierci w Polsce ? Poczekamy aż ktoś wrobi wasze dziecko w morderstwo tak jak Tomasza Komendę i będziecie patrzeć jak je ćwiartują, przygłupy.

Asia

31.05.2021 06:04

Jego wrobili sami sprawcy jak i koneksje sprawców. On jest przykładem też zmowy milczenia, bo wiele było komentarzy z informacjami o personaliach sprawców.

Stąd

31.05.2021 06:04

Ok ! Polacy - katolicy nie powinni żądąć i zadawać śmierci . A jednak jako ludzie , rodzice , obywatele chćą żyć w pokoju , czuć sie bazpiecznie . A osobnicy wracający do mordowania im to uniemożliwiają . Może trzeba wykluczać ich ze społeczenstwa . A jak chcesz to tacy miłujący niech się zobowiążą w referendum - oddam x % na utrzymanie w luksusie / tak - izolacja kosztuje / MORDERCÓW i gwałcicieli dzieci / .